Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

5 hónapja járunk, szeretjük egymást, de sose kérdezi meg tőlem, hogy milyen napom volt, mostanában eléggé önző lett, és csak a saját dolgait hajtogatja.

Értem én hogy otthon vannak problémái, de észrevehetné, hogy én is itt vagyok és jól esne egy kedves szó, vagy bármi.

Mindent megcsinálok neki, viszem étterembe, veszek neki virágot, ha jön hozzám, akkor is megcsinálom a vacsorát, kiszolgálom, stb.

Tegnap elkezdtem új munkahelyet keresni, ami sikerült is, általában mindent azonnal megírok neki, hogy mi van, vagy mi volt, most nem írtam neki, vártam, hogy kérdezze meg, hogy hogy sikerült vagy valami. Nem kérdezte, aztán elmeseltem végülis neki, hogy sikerült állást találnom.

Vagy neki ez tök természetes, hogy írok vagy elmondom, hogy mi történt

eléggé elvagyok keseredve miatta, úgy érzem, hogy csak vagyok ebben a kapcsolatban.

Szerintem jobban megbecsülhetne.

Tavkapcsolatban élünk, amikor nincs itt fura.

2 hetente tudunk találkozni 1-2 napokra vagy ő alszik nálam vagy én nála.

Ő is dolgozik.

A héten elment a barátnőivel bulizni aminek örülök hogy kikapcsolódik.

Mesélte hogy nagyon reszeg volt, és nagyon sok ismerősével találkozott, kérdezősködtem, hogy mit ivott milyen volt az este, mesélte.

De ő kb annyit se kérdezett, hogy neked szívem milyen napod volt? Vagy akármi

Ez hiányzik nekem. :(


2018. jún. 2. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem tenném rá a karomat, hogy ugyanúgy látjátok a kapcsolatot egymással.

Szerintem számára csak egy pasi vagy a sok közül aki majd elviszi enni, dugni, ha épp abban a városban jár-kel.

2018. jún. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Velem tervezi a jövőjét azt mondta.

Es hogy leköltözik hozzám az albérletben

2018. jún. 2. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Jah, nekem is mondtak már sokmindent a nők.

Még szerencse, hogy egyik fülemen be, másikon ki mert 99%-ban porhintés vagy hazugság minden süketelésük.

2018. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem evidens neki, hogy meselsz magadtól. Úgy tűnik, ő így szokta, lehet, hogy ez természetes neki.

Mondd el neki szépen, hogy ez rosszul esik neked, figyeljen jobban

2018. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem érdekli mi van, veled, és tudja, hogy neki JÁR mindaz amit adsz neki, mert a médiából ezt hallja, és úgy is sok pasi próbálkozik nála.


És valószínű nem csak róbálkoznak nála más pasik... Te egy vagy a pasifelhőjéből. Sok szépet tudnak kamuzni a nők, ha érdekükben áll.

2018. jún. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen kapcsolatom anno. Az lett belőle, hogy szembesültem vele, hogy nem egyedül vagyok a pályán.

Tök jó volt, hogy szerelmesen estem pofára, hogy mellettem volt egy fiúja, akit ugyanúgy, ugyanolyan tervekkel hülyített.


Figyelj! Ha egy nő nem érdeklődik utánad, felejtsd el, szenvedés lesz az egész. Én szóltam.

2018. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem megcsalós típus, nem hinném, hogy mellettem lenne más fiúja, 100%ban megbízok benne, vannak közös képek, meg minden. csak egyszerűen nem nagyon szokott érdeklődni. hiányzik, hogy jobban törődjön velem.
2018. jún. 2. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!