Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rá kell többennem, hogy egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá kell többennem, hogy egyre inkább komoly és állandósult probléma a kapcsolatomban az alábbi. Szerintetek hogy tegyem helyre a dolgokat?

Figyelt kérdés

Párom egyre többször tartja problémának, hogy hálátlan vagyok, követelőzök, önző vagyok, ő mindent megtesz értem, nekem, én meg irigy vagyok vele és önző.

Pedig ebből egyik sem igaz, de valahogy valamit mégiscsak rosszul kommunikáció felé, rossz jeleket küldök.

Mit csináljak, hogy ne hogyne hogy irigy vagyok és önző? Mit csináljak, amiből az jön le neki, hogy ugyanúgy partner vagyok neki, mint ötven nekem?


2018. jún. 2. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát előbb szóban tanulj meg kommunikálni, mert ritka sz..rul fejezd ki magad.

Olvass sokat, könyvet, hogy legyen szókincsed kifejezni magad.


Értelmetlenek a mondataid.

"Mit csináljak, hogy ne hogyne hogy irigy vagyok és önző?"

2018. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-es, szerintem az autokorrekt figyelt be a kérdezőnél...


Kérdezd meg a barátodat, hogy miért és mi alapján tart téged önzőnek? Mondjon konkrét példákat, amikor így viselkedtél. Ebből láthatod, hogy veled van-e a baj vagy ő a túlérzékeny, esetleg manipulálni akar...

2018. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!