Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem teszi meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem teszi meg ezt nekem?

Figyelt kérdés

A baratom kozolte h nem szeret nyalni alapbol, de ertem megtenné mert szeret. De meg nem probaltuk ki, es felek h az lenne belole h unszolni kell, vagy csak meginkabb elmegy tole a kedve, es nem varnam meg azt a kellemetlen szitut. Elmondta h sose fogja megszeretni 100%, de nagy ritkan belemenne. Persze o tolem elvarja, h megtegyem neki, amire mar volt is pelda tobbszor. Persze, o massal probal olyankor a kedvembe jarni, es nekem az is jol esik, de megsem egy nyalas. En ugy hiszem h kvitteknek kene lelnnunk, nem ertem miert undorodik valaki a sajat baratnojetol is, foleg ha en se tole.


Nem vagyunk egyutt olyan regota, de nem tudom erdemes lenne e eldobni a kapcsolatot egy ilyen miatt. Egy masik dologba ezen a teren mar o is kotott velem kompromisszumot es engedett, ami felér kb ezzel, de akkor is ketos erzeseim vannak. Nekem fontos h kinyaljon, en imadom, bar teny h nem igenylem tul gyakran, de nem tudnam elviselni h valaki nem elvezetbol, teljes odaadassal csinalja.


Amugy minden mas klappol a kapcsolatban, ja es meg nem fekudtunk le egymassal, szoval nem tudom h azon a teren mi a helyzet, ugyanis olvastam h ha jo a szex, akkor ez elfogadhato.


21 evesek vagyunk mindketten



2018. jún. 3. 07:39
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Igazából sok olyan pasi van, aki nem szeret nyalni. Kitudja miért, sokan vannak akik gusztustalannak tartják.

Volt egy haverom aki szintén nem szeretett soha.

Talán a legtöbb pasiban az van benne, hogy már kitudja hányan jártak ebben a csajban és valahogy elmegy a kedve a nyalástól.

Amit meg mondasz, hogy te megcsinálod neki; nos magadra vess. Ő nem fogja. Valószínűleg soha.

Megmondod neki, hogy vagy csinálja ő is neked; vagy pedig elfelejtheti ő is az orális kényeztetést.

Nem vagy kötelező megcsinálni.

Vannak olyan nők akik pl a popsi szexet is csak akkor engednék, ha a pasijuk bevállalja, hogy felakasztóssal seggbe dugják őket a barátnőik :D

Szóval ismétlem: megmondod neki, ha te sem, akkor én sem csinálom.

Bár nem értem minek kell már ezzel foglalkozni, ha még csak rövid ideje vagytok együtt.

2018. jún. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapból én se szeretem, de!, ha megmosakszik előtte, akkor minden további nélkül. Hozzáteszem, hogy én se várom el, hogy mosdatlanul a farkamat a szájába vegye.

Nem lehet, hogy ilyesmi baja van neki?

2018. jún. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem jobb ha elobb derul ki, mint kesobb, nyilvan nem 1 ev mulva fognak elojonni ezek a dolgok, mar mindketten felnottunk. Koszi
2018. jún. 3. 08:05
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ilyen baja van neki az fix, ugyanis még nem is probalta, es eddig sose volt ram panasz ezen a teren! (Bar nem sok fiuval voltam). Biztos nem higienia a baja, foleg nem probalta még. Aztmondta eddig csak ritkan csinalta, pont azert mertnem szereti, hiaba mondtam h az a csaj nem en vagyok.
2018. jún. 3. 08:07
 5/10 A kérdező kommentje:
De igazabol o mondta h fogja csinalni, max nem olyan gyakran mint en neki. Szoval a szandek ott van, de akkor is... En nem akarom h az legyen utana h meginkabb megutalja
2018. jún. 3. 08:08
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Én most mondom előre, hogy üres ígérgetés lesz az egész.

Lehet párszor befogja vállalni; de az idő múltával egyre hanyagabbá válik ezen a téren és nem fogja csinálni.

A szex meg nem lehet kárpótlás minden téren.

Mi lesz majd akkor amikor teherbe esel és nem lehet szexelnetek? Akkor ott leszel kiéhezetten? :)

2018. jún. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Én offolnám. Ez nem az a dolog, amiben kompromisszumot tudnék kötni és már saját bőrömön tapasztaltam, hogy ha egy kapcsolatban rossz a szex (ez is az a kategória) akkor az kuka.


27N

2018. jún. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha te szereted ha nyalnak, akkor ez mindig hiányozni fog. Idő kérdése, hogy mikor lesz erősebb ez a hiányérzet, mint a szerelem.

Így teljesen felesleges is belekezdeni.

Az meg durva, hogy ő azért elvárja, mert neki jól esik. Mit gondol, te miért csinálod? Csikló nőtt a szájpadlásodra?

Te is ezért szopsz, mert Ő élvezi.


Normális esetben nyalni is ezért szoktak, nem azért mert vanília fagyi íze van.

2018. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha meg sose probalta akkor azert meg ne dobd azonnal. Ket honap mulva is szakithatsz, ezen semmi nem mulik. Probald meg csabitassal ravenni, az alkukotes az meg az eselyet is elveszi annak, hogy egyszer rakapjon az izere (bocsi :P). Kezdje azzal, hogy eloszor csak puszikat ad ra, "baratkozik vele". Lehet meg tudnad vele szerettetni ha egy kis idot szansz ra. Bar igazad van, ez neked is jarna, jogos, de egy parkapcsolatban nagyon veszelyes dolog a jogra hivatkozni, mert visszafele sul el. Ha egy kis idot, par honapot ra tudsz szanni akkor en a fokozatos ravezetest valasztanam. Dicserd meg es kerj, ne utasits vagy iranyits, ne adj egyszerre tul sok utasitast. Ha latja rajtad h elvezed akkor fel is tuzelheti a latvany. Siman lehet h idovel megszereti mert felizgatja amilyen hatassal van rad a dolog, rajon h ez egy varazsszer a nokhoz. Azert mondom h egy eselyt adhatsz a dolognak, mert igazabol meg nem is probalta es emiatt talan "nevelheto".
2018. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Jó vagy neki, de nem szeret igazából. Ha magamból indulok ki, akkor csak ezt tudom mondani. Voltak barátnőim, akiknek én sem csináltam, mert nem éreztem őket olyan közel magamhoz. Aztán voltak olyanok is, akiket meg felfaltam. Amúgy meg ha már az elején ilyen problémák vannak, mi lesz akkor, ha már majd összebalhéztok valamin, egymás fejéhez vágtok dolgokat stb. Most vagytok a csúcson, alapból innentől kezdve már elkezdődik a lejtmenet.
2018. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!