Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így hogy fogják egymás üzenete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így hogy fogják egymás üzeneteit ellenőrizgetni a bizalmatlan és gyerekes párok?

Figyelt kérdés
Több telefongyártó cég is azt mondja hogy retinaolvasó képernyőzárat akarnak fejleszteni.Azaz csak akkor oldódna fel egy telefon ha az adott ember belenéz a kamerába.(mivel a retina is egyedi mint az újlenyomat).Szerintetek mennyire fogja a betegesen féltékenykedő idióta szinten lévő párokat ez megviselni?😂😂😂Hogy kénytelenek lesznek egymás magánszféráját tiszteletben tartani?
2018. jún. 3. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Jaj, de nem akarom, hogy a kamera folyton nézzen.
2018. jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Már van ilyen, Iphone X tudja, de nem retinával hanem arcfelismeréssel, így oldja fel. Pl alapból azt írja, hogy üzenet érkezett, ha ránézel, kiírja a tartalmát is. Jó dolog szerintem.
2018. jún. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez miért probléma neked?
2018. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 BlackSword ***** válasza:
100%
Sehogy drága... Ha a párom belenézne az engedélyem nélkül már nem lenne a párom...
2018. jún. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nekem nem probléma

Prombléma majd azoknak lesz akik éretlenek egy kapcsolatra és azt hiszik hogy az a normális ha állandóan a másik után kutatnak.

2018. jún. 3. 09:54
 6/12 anonim ***** válasza:
De nekem is probléma, hogy folyton bámul a kamera. Ilyen picike szigetelőszalagot nem tudok levágni.
2018. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2: már 3 éve, egy olcsó alcatelem is képes volt az arcfelismerésre, lehetett vele így képernyözárat oldani. Nem kötelező elem volt, csak egy opció.
2018. jún. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem ujjlenyomatfelismerős telefonom van, összesen 5 ujjlenyomatot lehet beállítani, azon kívül pedig kóddal is fel lehet oldani. Kényelmi okokból 4 az enyém, de egy így is a barátomé, illetve a kódot is tudja. Ettől függetlenül tiszteletben tartja a magánszférámat, de nekem így biztonságos, hogy bizonyos adataimat, jelszavaimat ő is tudja.

Akinek ez gondot okoz az valószínűleg már egy sima feloldókóddal el tudja rejteni magát a párja elől, a retinafelismerés nem hiszem, hogy sok változást hozna, hiszen nyilván ez is csak egy opció lesz.

2018. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 iamaveryniceguy ***** válasza:
37%

újlenyomat

újlenyomat

újlenyomat

újlenyomat

újlenyomat

újlenyomat

újlenyomat


ÉDES JÓ F_SZOM. Nem 'újaid' vannak, hanem ujjaid bakker.

2018. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akarmilyen szenzorral ismer fel az okos telefonod,es oldja fel a kepernyot mindenkepp kell egy kodot is beallitani.ergo ugyan ott vagy,mint a mai ujjlenyomatos telokkal.

Mert elvileg az ujjlenyomatot sem tudja a masik leutanozni,ugye?

De attol kod meg van mindenkepp,azt pedig ha valaki akarja kilesi,kinyomozza,kideriti.

Egyszer en is csakazertis megtudtam az akkori parom kodjat,pofon egyszeru volt.mikor furdott letisztitottam a kepernyojet.furdes utan mindig ranezett de aztan le is tette.igy utana megneztem a kepernyo mely reszein ujjlenyomatos,azok milyen szamok es utana mar csak ossze kellett raknom a megfelelo sorrendbe oket.

5 perc alatt kitalaltam a kodot 😂😂😂

Huuu...tenyleg milyen gyerekes igy utolag belegondolva😂😂

2018. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!