Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezelitek, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelitek, hogy a párotok/férjetek/feleségetek más neműekkel beszélget az interneten vagy a valóságban, esetleg a netten lájkolja képeiket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom,hogy velem is gond van,hiszen önbizalomhiányos vagyok.Arra lennék kiváncsi,hogy ti,hogy kezelitek ezeket a helyzeteket? Engem az egyik csaj letiltott,akivel mellettem évekig beszélgetett..mivel ebből volt is vita,így a párom letiltotta szintén a csajt..csak gyanús,hogy előbb én voltam letiltva a csaj részéről...Engem zavarnak ezek,hogy más nőkkel beszélget...Én nem beszélgetek más férfiakkal a netten,se a való életbe.

Nálatok mi a szokás? Hogy kezelitek ezeket?


30/N


2018. jún. 3. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg egyedülálló vagyok, de engem nem zavarna. A való életben, hétköznapokban is beszélgetek ellenkező neműekkel, kapásból a munkahelyemen is, ilyen világban élünk, teljesen természetesnek tartom, hogy az embereknek vannak ellenkező nemű ismerősei, akikkel jóban van és akikkel beszélget. Mondjuk nekem rendben van az önbizalmam. :-)
2018. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Neten nem netten nem olyan kedves dolog ez.

Ha barátnőm képeire valaki kommenteket irkált azok sokszor nagyranőtt senkiházi kisfiúk voltak. Kedvesen de fölényesen visszakomenteltem.

2018. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%

1. Neten* Nem ket "tt"

2. Az en volegenyem nem likeol noket, 23 evesen amugy is oregek vagyunk ahhoz h minden xart likeoljunk. O max csak a Bunny Rescue-t likeolja tamogatasert.

3. Utalja a legtobb not, igy kevessel tarsalog, max az en baratnoimmel akik nem veletlen a baratnoim, mert ertelmesebbek az atlagnal, mint en.


Mivel mindig is fiukkal voltam joba, viszonylag sok fiuhaverom van, de oket mind ismeri, meg a fele meleg, igy nincs gond. Ha neki lenne lanyhaverja, nem zavarna, mert bizom benne. Illetve tuti h bemutatna, ilyesmi.Alapbol nem is lenne gond, mert se o, se en a masik nemet latna, hanem a haverjeloltet benne...

2018. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 iamaveryniceguy ***** válasza:
26%
#3 - Mi a baj a szar szóval?
2018. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vannak fokozatok:

- Ha simán beszélget, mint isemrős, vagy haver, nem gond, miért lenne?

- Ha flörtölget, az már nem OK, de neki sem OK, ha én csinálnám.. ;)

- Hálistennek nem inftantilis kretén, így nem lájkolgatja más nők képeit sem.


- A szituációdra: a nő miért tiltott le téged? Milyen gyakran beszéltek és miylen viszonyban voltak? Mert nyilván nem mindegy, ha este vele cseveg pl ahelyett, hogy veled foglalkozna pl. HA kb az összes képét belájkolja, az is gáz szerintem. De az, hogy csak úgy letilt a nő,.. Hát. Biztos nem ok nélkül.

2018. jún. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs miket like-ol, de ha valaki tesz fel egy jó képet, tőlem nyugodtan rányomhat, én is azt teszem, és utána pont nem történik semmi.

A szociális, baráti kapcsolatait sem szándékozom se megfigyelni, se korlátozni, mert kapcsolatban vagyunk, nem börtönben.

2018. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%

Úgy kezeljük hogy NEM VAGYUNK EGYMÁS TULAJDONA! Vagy hogy csinálod? Nem lehet megnézni az időjárásjelentést a Gál Noémivel mert biztos hogy a melleit nézi??

Gecc ez de szánalmas...

2018. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!