Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kell tennem valamit a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell tennem valamit a barátnőm édekében?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm (25) összejött egy sráccal (30) aki semmi másról nem tud beszélni csak a piáról. Minden története arról szól hogy hogy berugott, minden nap iszik, és ha megteheti, akkor addig iszik míg már keresztben lát, és a barátnőm is kicsit kezdte átvenni a stílusát. Amúgy kedves fiú, meg dolgos is, van rendbes állása, csak aggódok, mert augusztusban lesz az esküvőjük, és tényleg 17 ève barátnők vagyunk. Szóljak neki? Vagy bizzam rá? Tudom ha szólok akkor nagyon megsérthetem, nem aksrok ítélkezni, mert biztos én is sok mindent rosszul teszek a párkapcsolatomban, amit külső szem jobban làt. Csak féltem, nem normális hogy családot alapítanak és egyfolytában azon jár az eszük hogy hol és mikor tudnak minél alpáribb módon berugni, nem?
2018. jún. 3. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok az a típus aki szeret beleavatkozni mások dolgába. Általában kerülöm az ilyet.

De a barátaimmal való kapcsolatomban azt értékelem a leginkább hogy bármikor tudunk bármiről őszintén beszélni és ez pedig hatalmas érték. És néha egy kapcsolat (akár baráti, családi ,egyéb) érdekében vállalni kell azt a kockázatot hogy a másik esetleg megharagszik amikor az ember őszinte. És vannak esetek amikor őszintének kell lenni.

Én a helyedben finoman de őszintén beszélnék a barátnőddel hogy a férfi kicsit hajaz egy alkoholistára és ha még nem az, könnyen azzá válhat és hogy ezt alaposan gondolja át. Lehet hogy magadra haragítod. De talán egy 17 éves barátság ér annyit hogy hallgatunk a másikra. Te ismered a barátnődet és a kapcsolatotokat ,én tudom hogy a saját barátaim között ez működne hogy legalább beszéljünk erről. A többit neked kell eldöntened hogy vállalod-e a kockázatot a barátnőd érdekében.

2018. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy kell, illetve tudnál bármit is tenni jelen esetben. Nem hallottam még olyanról, hogy egy barát kifejezte aggodalmát vagy nemtetszését a kapcsolat vagy a partner tekintetében, és a szerelmes barát lemondta az esküvőt (kivéve ha hűtlenség az információ, bár még akkor is kérdéses). Lehet a mostani állapotában nem fogadná jó szívvel, sőt rád is aggaszthatja, hogy csak az irigység beszél belőled, akár a ti barátságotok is megromolhat. Beszélhetsz vele, ha nagyon kikívánkozik, de ez az ő élete az ő felelőssége.
2018. jún. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok a barátnődnek, igazi minőségi választás volt a részéről! Aztán remélem hamarosan köszönthetjük őt is az oldalon, a hímsoviniszták női táborában. Tudjuk, minden férfi szemét, csak a szex, a pia, és a hazugságok. Egyik sem akar családot és felelősséget vállalni. Viszont ti nők! Ti aztán tudtok választani... :D
2018. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont most beszéltünk telefonon, kérdeztem hogy meg tudtále beszélni az esküvő egyik részletét, azt mondta hogy nem, mert berugtak az este és röhögés lett a vége és milyen boldog hogy ilyen felszabadult a kapcsolata. Az agyam dobom el komolyan, mi a "fafa" abban hogy még egy kedves eseményt sem tudsz megszervezni, mert be vagy b*szva. Ja, mindent a barátnőm intég amúgy, mert a csávó semmire rá nem teszi a kezét. Én nem tudom, de nagyon ki vagyok bukva, hogy hogy lehet egy ilyen pasashoz hozzámenni, aki már most "alkoholistára hajaz" (jót derültem) a barátnőm ritka jó családból származik, a srác apja is alkoholista. Nem értem az anyjáékat sem, hogy nem figyelmeztetik a baràtnőm?? Mindenki vak itt komolyan kérdem??!!!!
2018. jún. 3. 12:00
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Mondd meg neki őszintén, hogy mit gondolsz. Aztán azt se bánd, ha nem beszéltek többet.

Nem fogtok sokáig barátok maradni, mert ő belecsúszik az alkoholizmusba, te meg nem mész vele piálni minden hétvégén. Van, hogy a barátságokat is időben el kell engedni. 😔

2018. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Van egy agyhalott barátnőd, de hát zsák a foltját... tudod hogy van ez. Rúgjanak csak be, ez az igazi kapcsolat építés.
2018. jún. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
63%

Boldog a barátnőd? Igen.

Lehet megbánja később? Lehet.

Megtudod te ezt előzni valahogy is? Nem.

Ha később rosszra fordul a dolog, tudsz segíteni? Igen.


A normális mindenkinek ugyanazt jelenti? Nagyon nem.

Amennyiben ez nekik így jó, akkor ki vagy te, hogy bíráld őket?

2018. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondolom nem tegnap jöttek össze, ha már az esküvőnél tartanak. Eddig miért nem mondtál neki semmit?

Egyébként azt gondolom, zsák a foltját...

2018. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2-3 éve jöttek össze, és nekem 2-3 éve még nem tűnt fel, hogy ez gáz viselkedés, mert mi a barátnőmmel akkor 22-23 évesen sokat buliztunk fiatalkodtunk, és menő volt egy nagyobb sráctól, hogy tartja a tempónk. De most 25 vagyok és nem úgy gondolom már, mint eddig, más dolgok elöbbre kerültek az értékrendemben, és ez a felelőtlen piálás időpocsékolás és pénzkidobás nekem nem normális. Valóban nem vagyok én senki hogy ítélkezzek, de azt gondolom hogy VAN ami tényleg nem normális. Nem arról van szó hogy van aki húst eszik és az a normális és van aki meg vega, és neki az a normális, hanem hogy van aki néha megiszik valamit és spicces lesz, van aki minden alkalmat megragad hogy leigya magát. Ez NEM normális. Meg is mondtam a barátnőmnek, aki azt mondta hogy rosszindulatú besavanyodott, barátok nélküli, karótnyelt vagyok, és irigy és ennyi volt a baràtságnak, de nem bánom, biztos bogarat ültettem a fülébe és hamarabb észreveszi a képet, remélem még augusztus előtt. Köszi mindenkinek!
2018. jún. 3. 14:05
 10/10 anonim ***** válasza:

Tehát 2-3 éve még menő volt seggrészegnek lenni, most meg már ciki?


Nem, kislány, 22 évesen is gáz, szánalmas dolog volt. Ne panaszkdj, a barátnőd NEM változott, sem a srác.

2018. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!