Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből szakítás lesz?

Figyelt kérdés
Valahányszor valami probléma (legyen bármennyire jelentéktelen) felmerül köztünk, egyszerűen nem lehet vele megbeszélni. Vagy azonnal magára veszi és nem szól egy szót sem egész nap, vagy passzív-agresszív és flegma módon válaszol, vagy szimplán levegőnek néz, sokszor napokig. Hiába mondom, hogy üljünk le és beszéljük meg felnőtt módjára, egyszerűen nem kapható rá. Mint egy durcás kisgyerek. Volt, hogy egy hétig nem találkoztunk, és nem is válaszolt sem a hívásaimra, sem az üzeneteimre, az okát máig nem tudom (állítólag egyedüllétre volt szüksége, de nem értem, ezt miért nem lehet felnőtt módjára KÖZÖLNI ). Úgy érzem bármit teszek, falakba ütközöm. Szerintetek lehet valamit tenni ez ellen, vagy muszáj lesz szakítanom vele?
2018. jún. 3. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nagyon gyatra konfliktuskezelés terén, és ebből még komoly gondjai fognak születni, ha nem tanulja meg.
2018. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy óvodással jársz, csak mondom. Tudod ki szenvedne egy ilyen emberrel...
2018. jún. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Előbb-utóbb megunod.
2018. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NDSM ***** válasza:

Szerintem hagyd el. Semmi értelme kínlódni, ha az apró dolgokat sem tudjátok megbeszélni, mi lesz, ha valami komolyabb jön elő???

Tehát igen a válasz a kérdésedre

2018. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyik exem is ilyen volt. Ha probléma merült fel, jött a duzzogás, folyton ezekkel dobálózott, hogy "persze, megint én vagyok a sz*r", meg "jó, akkor nem mondok semmit sem", holott én normálisan, felnőtt ember módjára szerettem volna megbeszélni vele a dolgokat. Hiába próbálkoztam, nem változott a dolog. Szakítás lett belőle.
2018. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod, ki szenvedne vele egy percig is...
2018. jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!