Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtassam meg a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve szeretnénk gyereket, de nem jött össze eddig sem. Nemrégen volt orvosnál, de sajnos úgy néz ki a helyzet, hogy nem is lehet neki talán soha. Az óta nagyon kivan, gyakran sír, és folyton úgy gondolj, hogy emiatt el fogom hagyni. De nem tudom megnyugtaatni, hogy sohasem fogom. Hogyan tudnám meggyőzni, hogy én mindennél jobban szeretem?

2018. jún. 3. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Először is hagyd, hogy most gyászoljon. Fel kell ezt dolgoznia. A legjobb, ha csendben átöleled.

Ha kicsit higgadtabb, akkor beszélj a terveidről: hova mentek nyáron, öt év múlva jó lenne kocsit cserélni, nyugdíjas korotokban költözzetek egy párizsi tetőtéri lakásba...

Ebből érzi, hogy te vele tervezel.

Azt neked kell érezni, hogy mikor tudtok erről komolyan beszélni. Tisztázzátok, hogy elengeditek a szülővé válást, belevágtok egy esetleges meddőségi kezelésbe, vagy megfontoljátok az örökbefogadást.

2018. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod most megnyugtatni. Ne győzködd, ne csinálj semmit, csak legyél mellette. Idővel biztosan össze fogja szedni magát, de semmiképp se sürgesd.
2018. jún. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már vevő lesz rá később, nyugodtan mondd el neki, hogy az ilyen esetekben 10/9 arányban később amikor már letett a témáról, csodával határos módon összejön. Nyilván vannak kivételek, de pont az utóbbi napokban láttam egy rakás olyat, ahol lehetetlennek ítélt helyzetből született gyerek. Én is egy petefészekből vagyok, majdnem lehetetlennek ítéltek és mégis itt vagyok.
2018. jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fél év semmi!


Az orvosok is egy év után kezdenek komolyabban vizsgálódni. :)

2018. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Micsoda paranoias hisztis pitsa...mi lesz kesobb...
2018. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!