Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg csalt a párom 2 férfival....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg csalt a párom 2 férfival. Ezekután mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már foglalkoztam a témával itt mert nagyon magam alatt voltam. A párom beszélt arról még a kapcsolatunk elején hogy kipróbálta 2 férfival és a mai napig milyen jó haverok. Bennem egy állandó rossz gondolat támadt amit 1 hónap után nem bírtam legyürni és meg kértem adja oda a mobilját mert tudni szeretném hogy a haverjaival mit írogat mögöttem. Kiderült hogy egy nagy hazugságban élek és amikor mi összejötünk akkor neki 2 idegen pasi csapta a szelet a neten, régóta izgatta az érzés milyen lehet szendvicsbe vágva és nem bírta kihagyni. Elutazot 60 kilométert 2 idegen pasi után akik mindent meg csináltak vele amit csak lehet, ezt már tudom mert kiderült. Az ő akciojuk után, egy hétre rá már mi is szexeltünk és nagyon száraz volt, vérzett és valami barna dolog is jöt belöle ami miatt most pont az orvosi vároban vagyok. Végig hazudta az egészet utólag kiderült, megértem mert megijedt tölem ahogy én elutasito voltam azzal hogy ő a haverjaival kefél és elkezdet hazudozni, érzem rajta hogy nagyon szeret és a hazugságokal meg akart nyugtatni. Elsö hazugság az hogy másik városban történt mint amit mondott, a második azaz hogy gumiban csináltálták, a harmadik azaz hogy rossz volt fájt neki ez sem igaz mert elolvastam az üzeneteket és nem ezt a vissza jelzést adta, a negyedik hazugság az volt hogy régen volt és nem a randijaink közt. 30 feletiek vagyunk mind a ketten, szeretem mert nagyon jól elvoltunk enélkül a szár nélkül én udvaroltam ahogy egy férfinak kell és meg tettem mindent amit lehet hogy ő boldog legyen velem. Most nagyon őszinte velem és sokkal nyílttaban beszélgetünk a szexröl és vágyainkrol. Igaz hogy orvosi vároteremböl írok és remélem nem lesz baj, mert sajnos tudom, hogy a 2 idegen bi hajlamú volt és más férfiakkal és nőkkel is voltak így a párom elöt ezt leírták a páromnak de ő akkor is bele ment gumi nélkül. Szerintem retardált ebben a történetben mindenki talán még én is mert még nem baftam ki a hajánál fogva, de annyira jól el vagyunk föleg most változót minden, mindent tudunk a másikról és minden vágyunkat kibeszéltünk. Folyamatosan elö jön belölem hogy kivágom, mert behozhatot nekem egy betegséget. Szerintetek egy hónapos ilyen gyötrelem amin együtt keresztül mentünk az elején,tönkre tette a kapcsolatot mert állandóan vissza fog bennem jönni hogy hazugsággal kezdtünk, vagy megerösitette mert jobban kitudunk tárulkozni egymás elött a vágyainkal, mert most már tényleg nincs semmi titok. Elnézést a helyesírási és fogalmazási hibákért, orvosi rendelö várojábol írtam. Szóval az a kérdésem hogy ezekután ti elöre mennétek vagy eldobnátok a kapcsolatot? Van szerintetek még értelme?

2018. jún. 4. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy balek vagy, hogyha ezek után még azt hiszed, hogy szeret a párod.
2018. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos dobnám ahogy anno az egyik nagy szerelmem is hasonló dolog miatt.
2018. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Persze hogy dobnám, nekem ez nem férne bele. Sem az hogy 2 férfivel egyszerre, sem az hogy felelőtlenül 30 as fejjel gumi nélkül dugatja magát...
2018. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ismerősőm...ő ezt addig húzta halasztotta míg egy nap fel nem hívták a nemi beteg gondozóból h azonnal be kell mennie vizsgálatra...A csaja össze szedet valami csúnyaságot és állítólag ilyenkor az orvos bekéri minden (partner)számát és értesítik.szóval mehet a levesbe a láenyzó jobban jársz hidd el..főleg h 30+éves korára nem tudta kiélni magát.Haver csaja csak 19 volt...arra még azt mondja az ember h fiatalság bolondság :D de 30évessen???mit akarsz egy ilyen nőtől???már az is túl sok h elkisérted az orvoshoz.
2018. jún. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is dobnám. :) nem hogy nem szeret téged de szerintem ilyet egy normális nő nem csinál. Főleg kapcsolatban. A szememben ez a nő egy senki.
2018. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts. 1. nem tudnál benne megbízni 2. folyamatosan eszedbe jutna a "dolga". Ez nem lenne élet.
2018. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal dobnám. Oda a bizalom, a kapcsolat egyik alapköve, raadásul folyamatosan csalva leszel. Ne legyál balek.
2018. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

A kapcsolat elején xdd max ennyit vallott be ha akkor "megengedte " magának akkor most is mrg fogja csak nem mondja el.

Még a kérdésért is kár én meneszteném azonnal

2018. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Még megkérded 3-4x?
2018. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szergej55 ***** válasza:
Ugye te nem az a típus vagy, aki hamar rájön, ha két lábbal tiporják a nem létező önbecsülését?
2018. jún. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!