Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet, hogy ne barátkozzon ezzel a nővel?

Figyelt kérdés

A barátnői között van egy nagyon ronda nő, akivel elég szoros a viszonya. Ez a nő beleszól a párkapcsolatunkba.

Erre egy példa:


Én azt szeretném, hogy a barátnőm minél kihívóbban és nőiesebben öltözködjön, mert szeretek dicsekedni azzal, hogy milyen nőm van és lássák ezt az emberek ha együtt sétálunk az utcán.


Ennek a nőnek a hatására viszont csak unalmas ruhákat hajlandó felvenni (amire azt mondják, hogy "visszafogott")


2018. jún. 4. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Ej, de szánalmas.

"Nézzétek, ebbe a ribikébe élvezgetek."

2018. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Hat, valoban hihetetlen, hogy egy barat nem akarja, hogy a baratjabol k-rvat oltoztessen a pasikajanak az egoja :D.
2018. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Jézus :D
2018. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a problémád megoldásához az első lépés az, hogy az első tetőgerendára, ami a szemed elé kerül kötsz egy hurkot. A többit szerintem kitalálod. :)


Ember, hát amúgy megengeded, hogy mindenki éljen a szabadságával és olyan ruhát vegyen fel, amit akar? :D

2018. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen korán kicsengettek?

Én ezt nem értem. Állandóan sírnak a diákok, hogy túl vannak terhelve, de vizsga időszakban ennyire ráérnek.

Lecke kész?

2018. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Mikyen undorító alak vagy. A fő bajod, hogy a barátnője nem kedves a szemednek és hogy a párod nem öltözik ri.ncként? Remélem egyszer ésureveszi, milyen alak vagy
2018. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
De hagyj már neki annyi szabadságot, hogy úgy öltözködjön, ahogy akar! :D Agyam elszáll... :D
2018. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
98%

"Szeretek dicsekedni azzal, hogy milyen nőm van."

Logikus. Végülis se agyad se semmid amire büszke lehetsz, a barátnőd meg öltözzön úgy, hogy legalább miatta irigykedjenek rád. :D

2018. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
7: dehogynem arról van szó. Persze tudom, csak te vagy villamos.
2018. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem egy semmit nem mutató ruha (ami visszafogott) is lehet nőies. Pl egy nem kivágott közel térdig érő egyberuha egy topánkával.

Abból ahogy nyilatkozol az jön le hogy miniszoknya mély dekoltázs magassarkú a várt öltözék. Az pedig minden csak nem nőies.

2018. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!