Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes egy friss kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy friss kapcsolatban ilyet kérdezni? Vagy majd úgy is kialakul?

Figyelt kérdés

Az van hogy nagyon rég óta (1 éve) tetszik nekem egy fiú akivel sokáig csak ismerősök voltunk, immár 10 napja egy párt alkotunk.

Én úgy érzem már szerelmes vagyok belé, de mivel már rég óta teszik ő nekem és fontos volt hogy ha lehet legyen vele kapcsolatom, ezért félek tőle, hogy nem fog belém szeretni.


Igazából tök jól Elvagyunk, írni pl már szokta hogy szeret. Egy héten többször találkozunk, stb. Csak még nem érzem azt a nagy lángoló mindent elsöprő érzelmet a részéről, és félek hogy pl egy hónap múlva sem fogom. Ja és ez engem kicsit gátol a saját érzelmeik kimutatásában.


Mit tegyek? Hogyan viselkedjek? Hogy nagyobb esélye legyen annak hogy belém szeret?


18L



2018. jún. 4. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Ez a kapcsolat nem lesz jó. Alapból egy elképzelt ideálba szerettél bele - csalódni fogsz.
2018. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy éve kb barátok vagyunk, sok mindent megéltük együtt. Ezalatt az idő alatt eléggé kiismertem, és még mindig őt akarom..
2018. jún. 4. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
A szerelem maga 3-4 hónap alatt alakul ki.
2018. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj, hogy sietsz! Az a baj, hogy rohansz, az hogy te hogy éled meg az érzéseidet az egy dolog. Legyél türelmes és várd meg hogy ő hogy éli meg az érzéseit, mert most, ha sietsz, könnyen elronthatod az egészet.
2018. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Hogyan viselkedj? Nyilván természetesen, máskülönben kalap sz..t se ér az egész.

10 napja vagytok egy pár, mégis mi alapján kéne "mindent elsöprő" szerelmet éreznetek??

2018. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Hogyan viselkedjél? Természetesen. Szerelem, nálam vagy van első nap, vagy nem is lesz. Mindenkinél más.
2018. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne parázz, és ne gondolkodj ilyen hülyeségeken /bocsi/. Majd minden kialakul fokozatosan, csak élvezd a vele együtt töltött időt, és majd idővel minden jön. Én egy év után most jobban szeretem a páromat, mint az első hónapokban, pedig akkor is szerelmes voltam.
2018. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi lett?
2021. aug. 25. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!