Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nélküled megy a párod nyaralni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélküled megy a párod nyaralni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Komoly kapcsolatban élek, azonban ez lesz az első közös nyarunk együtt.

Nekem meg sem fordul a fejemben, hogy a baratnőimmel menjek nyaralni több napra, nélküle.

Ő most jelentette be, hogy 4-5 napra megy 3 barátjával nyaralni.

Gondolom becsúszik még másik társaság is majd még a nyárra.

Persze, elmegyünk ketten is, maximum kétszer.

Csak szerintem nem feltétlenül jó ez így?

Jogosan bánt ez engem?


2018. jún. 4. 17:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2018. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Én megyek barátnővel is külön, ő is megy barátaival külön.

Én emiatt nem fogok lemondani barátokkal közös nyaralásról szórakozásról. Mindig is utáltam, amikor a barátnőimnek csak addig számítottam, amíg nem lett barátjuk.


A maximum kétszer kevés?? :O Nekünk volt olyan év, kettő is, amikor egyáltalán nem nyaraltunk, voltunk hosszabb szabadságon.

2018. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%

Ha megbizol benne akkor nem tudom min aggodsz !!!! Vagy feltekeny vagy ???

Az viszont betegseg !!!!

2018. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem zavarna, ha tervbe lenne, hogy elmegyünk ketten is. Ha a barátaival nekik ez megszokott dolog és minden éven járnak, akkor szerintem nincs ezzel gond. Azért mert valaki kapcsolatban van még megtarthatja a barátait is.
2018. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
engem igen...de valahogy túl tenném magam rajta..ha ritkán fordul elő...
2018. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Mi nem szoktunk egymás nélkül nyaralni. De vannak párok, akik igen. Ezt az adott párnak kell eldöntenie, mennyire "nőnek össze". Próbáljátok ki a külön nyaralást, aztán meglátjátok, nektek mennyire jön be. Az elején vagytok, még tanuljátok egymást, egymás szokásait.
2018. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Mivel együtt is megyünk nyaralni, ezért nem zavar, ha mással is megy. Idén úgy volt, hogy elmegy 2 hétre nélkülem, én nem bántam, aztán mégsem jött össze. Engem nem vonz a többezer km-es autózás, sem a lékhorgászat, ezért ezekre nélkülem megy. Házasok vagyunk, gyerek is van, mégis vannak külön programjaink is.
2018. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Nekem ez nem férne bele, és nem azért, mert nem bízom benne, meg nem lehetne barátai, hanem ha már kivettem egy hosszabb szabadságot, azt vele szeretném tölteni, és bántana, ha ő nem ugyanígy gondolja. Az alap szintű értékrendbeli különbségeket feltételez, azt mondja nekem, hogy ő teljesen másképp áll a kapcsolatunkhoz, mint én. Ami nem baj, úgy általában, csak nincs semmi keresnivalónk egymás mellett, mert én folyamatosan elhanyagoltnak fogom magam érezni, ő meg folyton úgy látja, hogy el akarom szakítani a barátaitól, rátelepszem és megfojtom.


Ha te nem olyan vagy, mint én, és csak elméleti síkon nem érted, miért megy a barátaival nyaralni, de úgy különben nem zavarna, akkor nincs ezzel probléma. Ha kicsit is hasonlítasz rám, akkor viszont egyrészt beszélgetnetek érdemes, másrészt meg magadban eldönteni, hogy vajon ebbe bele tudsz-e nyugodni, tudod-e a magad értékrendjét megváltoztatni ebben a kérdésben, vagy szétválnak az útjaitok, mert feltételezem a jövőben ilyen és ehhez hasonló problémák még fel fognak merülni, ami ebből eredeztethető.

2018. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%
7-es, nem közözködésképpen, csak kíváncsi vagyok, hogy hogyan fér bele egy család életébe, hogy 2 hétre mással menjen nyaralni a férjed? Nem anyagilag gondolom, hanem időben. Örülünk, ha a saját nyaralásunkra és egyéb Ünnepekre, fontos intéznivalókra elég a szabadság.
2018. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%
Mikor ezt tervezték, akkor még csak heti 3 napot dolgozott az adott cégnél, mellette szabadúszóként, így tudott volna csúsztatni a szabadnapokkal (IT egyébként). Azóta előléptették, most főállásban van, ezért is hiúsult meg.
2018. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!