Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom pár évvel idoseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom pár évvel idoseb tolem hogy mondjam él a szuleimnek?

Figyelt kérdés
év elején ossze jottem a jelenlegi barátommal nagyon sok idot toltotunk egyut de a szuleim nem tudnak rola (othon azt mondtam baratnoimmel vagyok) de persze egyszer megprobaltam a szuleimnek elmondani hogy meghivot moziba es vacsizni de ugy adtam le hogy csak egy baratnomnek az ismerose es hogy jonne a baratnom is és hat nem engedtek el mivel azt alitottak hogy biztos ossze fogok vele jonni, s hat nemtetszett nekik mivel 6,5 évvel idoseb és én meg csak 17 leszek , de annak ellenére is elmentem . De picit messzeb dolgozik tehát most nemis talalkoztunk egy ideje . Most fog ujra hazajonni es hat tervezzuk a nyarat de félek hogy a szuleim roszul fognak hozzá álni el akarom nekik mondani de nemtudom hogy legyszi segítsetek ti mit tennétek ? hogy mondanátok el? és ha kérdk akkor mit mondjak nekik hogy ismertem meg ? (a szuleim nagyon szigoruak velem és sok dolgot tiltanak) koszi elore is a valaszotokat és bocsi a helyesirasert

2018. jún. 4. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

anya apa szeretem és ő a barátom

szerintem... na jó legyél kreatív de basszus a szüleid csak megértik csak jót akarnak

2018. jún. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj, ha elég érett vagy ahhoz, hogy egy idősebb pasival járj, tinilányként egy felnőtt férfival, akkor legyél elég érett ahhoz is, hogy vállald a felelősséget a döntésedért. Ha nem mered megmondani a szüleidnek, kiállni magadért, vállalni a következményeket, akkor mégis hogy akarsz helytállni egy felnőtt párkapcsolatban?
2018. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Anya apa , osszejottem egy komuvessel
2018. jún. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Azért 6,5 év még sok a pasi javára,ha a csaj még csak most lesz 17.


Ha tényleg szereted és fel is vállalod őt,készülj fel,hogy sok kört kell lefutnotok,mire elhiszik,hogy nem csak kihasznál a csávó,netán van valami kettyója,amiért nem kell a kortársainak és ezért hajt fiatal csajokra.

2018. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
mèrt három év múlva 20 26 az mièrt lenne húha
2018. jún. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
3 év múlva nem lesz sok, de most még valamennyire az. A lány még nagyon tini, a srác meg már bőven felnőtt. Lehet nagyon más még nagyon a szemléletük, az élethez való hozzáállásuk. De ezt nekik kell érezni.
2018. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Mert egy 16 éves kislány mit tud csinálni egy 23 éves pasival?


Témák:

- suli

- dolgozatok

- tz, meg hogy a Marica meg a Kriszti hajbakaptak Pistin


Emellett 8-ra akárhogy is nézem, de illene haza mennie, stb.

2018. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!