Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A srác akivel randizgattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác akivel randizgattam még régebben, majdnem behúzott egyet a barátomnak. Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel régebben randizgattam, de aztán visszautasítottam. Aztán most, kicsit több mint egy év után összejöttem a barátommal, akivel ismerik egymást mert közös a baráti társaságunk. Nemrég voltunk egy programon, ahol nagyon sokan voltunk és ott volt a srác is. A társaság egyik fele kint beszélgetett, páran meg bementek segíteni a kajában. A barátom bement majd nem sokkal később, amikor utána mentem az a kép fogadott, hogy ott állnak egymással szembe és a srác, akivel randizgattam éppen készül neki behúzni (nem tette meg). Én meg csak álltam ott, de nem rohantam közéjük. Le voltam döbbenve talán. Mit kell tenni ilyen esetben? Mert ha megvédem lányként az talán gáz is a barátomnak...

2018. jún. 4. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
De mi volt az oka? Rajtad szólalkoztak össze, vagy a régi randis srác féltékenykedik? Nekem ebből a sztoriból egyáltalán nem derül ki semmi, az is lehet, hogy valami teljesen más miatt volt a dolog, nem? A barátod pedig ki tud állni magáért, ha te nem tettél semmit, ami miatt ez a lekoppintott srác újra nyeregben érezheti magát, akkor nincs semmi dolgod, max. annyi, hogy ha rendszeressé válik, szólj neki, hogy álljon le.
2018. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!