Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még értelme ennek a házasságnak?

Figyelt kérdés
A férjem tegnap egész nap egyetlen mondatot mondott Nekem, ma pedig még annyit sem. Ha hazajön a munkából leül a tv elé, utána pedig a telefonját nyomkodja. Már éves óta nem voltunk kettesben sehol. Nekem nagyon rossz így.
2018. jún. 4. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Ülj le és beszélj vele. Kérdezd meg mi a baja. Esetleg egyik éjszaka várd egy kis meglepetés vacsival utána ajálj fel egy kis szexet. Lehet csak ennyi a probléma :)
2018. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

hát igy nem sok értelme van, az biztos, de ez az állapot nem egy hét alatt alakult ki, és mindketten tehettek róla, hogy ide jutottatok.

Ulj le vele beszélni, hogy ez téged aggaszt, szeretnél változtatni. Tűzzetek ki konkrét célokat, pl. minden nap a vacsi közben nem lesz tvnezes, hanem beszélgetni fogtok. Heti egyszer elmentek közös programot csinálni, elég egy séta is, lényeg, hogy minőségi közös idő legyen.


Egyébként ha hazajön, te is szólhatsz hozzá, megkérdezheted hogy van, mi történt vele, kezdetnek igy csinálnám.

2018. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Van egy bűvös fogalom, amit csak kevés nő, és ők is csak az Óperencián túl tesznek: kezdeményezés. 😆
2018. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Nincs semmi èrtelme!

Hagyd el ès keres egy olyat akit èrdekelsz.

2018. jún. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem lehet ezen a kapcsolaton dolgozni még, sok együtt töltött romantikus idő, beszélgetések, ilyesmik.

Gondolom nem véletlenül ő a férjed. Fedezd fel újra azokat benne, amiket szeretsz.

Beszélj vele arról, hogy több időt szeretnél vele együtt tölteni, együtt elmenni étterembe, moziba, sétálni, strandolni, egy estén át telefon és tv nélkül lenni, közösen összebújva filmezni, szeretkezni, nevetni, támogatni egymást, ilyesmiket.

2018. jún. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

De akkor legalább vita sincs! :)

Próbáld neki finoman jelezni,hogy épp van valami program és te szeretnél menni,örülnél ha veled tartana.

2018. jún. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Nincs igazad 6-os. Ahol már ez a hallgatásos dolog van, ott már utolsót rúgja a házasság. Ha, legalább veszekednének ott még azért csinálnák, mert érdekli őket a kapcsolat.

Kérdező! vmit sürgősen csináljál, mert vagy te, vagy a férjed előbb-utóbb ráun erre, itt már a válás áll az ajtótokban.

2018. jún. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tudod emberfüggő kinek mire van igénye. Van akinek a tv meg a telefon nyomkodás a minden. Exfeleségem is ilyen volt, csak lustult volna a tv előtt egyfolytában meg a facebookot bújta. Én igényeltem volna a közös programokat, nem volt kedve sehova menni, pedig ő extrovertált én introvertált vagyok. Mondom legalább sétálni gyere velünk, megyünk a gyerekekkel, de ő nem, inkább lefeküdt a tv elé...

Próbáld változtatni a párod, noszogasd hogy menjetek valahova. Viszont ha nem lesz partner ebben akkor ne várj sokat már a kapcsolattól.

2018. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért nem leped meg pl koncert jeggyel, színházzal stb? Máris egy közös program. Miért nem beszélsz vele erről, miért nem mondod neki, hogy ez így nem jó?

Miért vársz éveket, hogy aztán mint egy telefújt lufi hirtelen kidurranjon és az már mindenkinek fájjon? :)


csak kérdezem. Én az a típus vagyok, hogy ha bajt szagolok stb, azonnal szóba hozom, megbeszélem vele, stb.

2018. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Már ezerszer próbáltam vele beszélni, néha egy darabig működik, azután megint ilyen. Karácsonyra wellness hétvégét kapott tőlem ajándékba, de végül is nem mentünk el mert fontosabb volt a kocsit szerelni :-(. Valahogy úgy érzem, mindig van valami/valaki aki fontosabb mint én. Persze, ő állítja, hogy nem így van es csak én találom ki.
2018. jún. 5. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!