Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szülei nem akarnak megismerni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülei nem akarnak megismerni?

Figyelt kérdés
Barátnőm 20 én 19 éves vagyok. 7 hónapja vagyunk együtt. Barátnőm szülei egyáltalán nem kivancsiak rám. Egyszer taliztam velük futólag. Nem nagyon engedik hogy együtt legyünk. Hamar haza kell mennie stb. Miért nem akarnak megismerni mit tehetnék hogy nyissanak felem? Mert nem ismernek így sosem fognak bízni bennem és engedni hogy vele legyek.
2018. jún. 4. 22:28
 1/6 anonim válasza:
58%
Kicsit szokatlannak tartom hohy egy 20 éves lányt igy "szabályoznak" ne vedd sértésnek csak nincs meg az arany középút. Szerintem próbáld meg rávenni barátnődet hogy intézzen olyan közös programot ahol a szülei is ott vannak pl. Közös ebéd és ha athív téged akkor beszélgess szüleivel, érdeklődj, legyél segítőkész és szerintem megkedvelnek majd.
2018. jún. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
A barátnődnek beszélnie kellene a szülőkkel. Ennyi idősen 7 hónap után már illene bemutatkozni, de ez nem csak rajtad múlik. Mi miatt tiltják őt 20 éves létére tőled?
2018. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Amugy ne foglalkozz velük különösen. En 20 éve vagyok a férjemmel, mára azt vallom, hogy azért mert én vagyok a fiatalabb azért nem kell az anyosék seggébe bujnom. Bennük is lehetne annyi tisztelet, hogy kiváncsiságot mutatnak feléd. Ha nincs nem is lesz, fáj, el kell fogadni és kész.
2018. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 peca1000 ***** válasza:

Kevesebb probléma, ha nem kell szülőkhöz menni.


Kérdezd meg a párodat, hogy mikor mutatsz be nekik, vagy ha ők nem akarnak látni, akkor mi az oka?


Bár az is lehet, hogy a tanulás, vagy rosszabb esetben vallás, politikai nézet miatt nem akarják, hogy annyit legyetek együtt.

2018. jún. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek volt barátnőjét ismerték a szülei, több évig voltak együtt. Édesanyja kedvelte is a lányt nagyon. Aztán hirtelen szétmentek, ami édesanyját is megviselte nagyon. Mikor megint barátnője lett, az édesanyja azt mondta, ilyen ki tudja meddig tartó kapcsolatokban nem akarja megismerni a partnereket. Döntsék el ketten mit akarnak, aztán akkor mutassa be, ha már az eljegyzést tervezik. Mondjuk ők idősebbek voltak már, nem 20 évesek. De lehet, hogy a barátnőd szülei is valahogy így vannak vele. Kevés 19-20 éves korban kezdődő párkapcsolat lesz tartós.
2018. jún. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátnődnek kéne puhítania a szülőket, legalábbis anno én így csináltam, mikor a legelső barátom nem volt szimpi a szüleimnek, ráadásul joggal.

Rossz tanuló volt, rossz fiú volt---külsőleg. Belsőleg érzékeny és nagyon okos srác.

Sikerült megismertetnem őket egymással, sőt pár évre rá, mikor szakítottunk, még nagyon sajnálták is, hogy vége. :)

2018. jún. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!