Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti azt mennyire tolerálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti azt mennyire tolerálnátok azt hogy a párotok kibeszél?

Figyelt kérdés
Ha veszekszünk szinte biztos hogy ki fogja tárgyalni a barátnőinek hogy mi a helyzet, ami lehet hogy önmagában még nem is zavarna ám a dolgokat mindig szigorúan az ő oldaláról mondja el, kicsit fontos részleteket kihagyva ahhoz hogy meg lehessen érteni teljes egészében a helyzetet. Így persze hogy már én vagyok az utolsó senki a barátnői szemében, ami csak azért nem nagy baj mert nem is egy városban élünk és én soha nem fogok velük találkozni (és nem is akarok ezek után). Megkérdeztem és azt mondta hogy neki ez kell ahhoz hogy ki tudja adni magából a stresszt, neki kell valaki akinek elmondhatja. Nekem attól még szarul esik hogy az én káromra teszi mindezt. Amúgy semmilyen titkomat vagy semmit nem szokott elmondani, de a vitáinkat elújságolja nagyon felületesen az ő oldaláről, sőt olyan is volt már hogy screenshotokat küldött a beszélgetéseinkből. Nekem fáj hogy én megbízok benne azzal hogy elmondom mi a baj és ő ezt teszi.
2018. jún. 5. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha ennyire rossz neki, minek van veled?
2018. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És amúgy azt sem értem hogy hogy várhat hasznos tanácsot valakitől aki a dolgok 10%át tudja. De meg is mondta hogy ő nem fogadja meg sose a tanácssokat neki csdak ki kell beszélnie magát. Ez ilyen mánia a lányoknál??
2018. jún. 5. 23:28
 3/11 A kérdező kommentje:
Jah és nem azért hogy magamat fényezzem de én úgy gondolom hogy nekem mindent el lehet mondani és meg lehet beszélni.
2018. jún. 5. 23:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Írja ki magából itt. :)
2018. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Én úgy gondolom, hogy ez nem nagy ügy, a legtöbb lány/nő szereti megbeszélni a barátnőivel az ilyesmit. Szerintem nem gondolnak rólad rosszakat a barátnői, sőt, megkockáztatom, hogy nem is igazán érdekled őket. Legalábbis én nem szoktam szörnyetegnek tartani a barátnőim pasijait, ha panaszkodnak róluk, hiába egyoldalúan adják elő a sztorit. Tipikus női viselkedés, mint ahogy például más nők kibeszélése is, szerintem nézd el neki.
2018. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Tipikus "áldozatos" panaszkodás.

Amikor csak az marad benne a sztoriban ami ahhoz kell hogy neki legyen igaza. Én nem igazán tolerálom az ilyeneket, de ezt embere válogatja:)

(de azt tegyük hozzá hogy nekem már a permanenst panaszkodás se jön be, mert nekem olyanról ne panaszkodjon senki ami ellen lehetne tenni)

2018. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Ne verd nagy dobra, mind ezt csináljuk és semmi extrát nem jelent.
2018. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég ok volt ez a szakításra... igaz nem a barátnőinek, hanem a családjának - akikkel nem voltam valami j viszonyban - d nem veszekedéseket, hanem nekem eléggé személyes dolgaimat.

Egy párkapcsolat nem legyen már ilyen sok személyes dolog.

2018. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem tűröm, de én alapból nagyon háklis vagyok a személyes dolgaim kiteregetésére. Én se beszélem ki a párkapcsolati gondjaimat a barátnőimnek, egy rossz szót se hallottak a férjemről az évek alatt. Ha gondom van, akkor azt a férjemmel beszélem meg, nem pedig másokkal. Szerencsére mindent meg tudunk beszélni és alapjáraton is ritkán van köztünk bármiféle konfliktus, de szerintem ezek ránk tartoznak és nem másokra, ezzel ő is így van. Amúgy sose értettem miért segít embereknek az, ha kibeszélik magukból a problémákat, nálam pont fordítva működik, ezerszer szarabbul érzem magam, ha valakinek elmondok bármit, mint ha magam oldom meg.
2018. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Exem volt ilyen.


Bármi baj volt a kapcsolattal, a szexszel, ő mondta a haveroknak, anyjának a közös "barátnőnek", mindenkinek.

Tiszta ciki volt, mert még azt is tudták, ha menstruáltam, meg én is tudtam, hogyha Lilinek nem volt kedve szeretkezni, mert Balázs elmondta mindenkinek... szerintem ez olyan szánalmas.


Nem véletlenül ex, ami azt illeti.


29n

2018. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!