Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindennél jobban szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennél jobban szeretem a páromat. Mégis megcsaltam és hazudtam neki. Természetesen mindenre fény derült. Mindent hajlando lennék megtenni csak hogy ujra megbizzon bennem. Tudnátok valami ötletet vagy tanácsot adni ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretném ujra elnyerni a bizalmát, és hogy eggyütt tul jussunk ezen a válságon.

2018. jún. 6. 08:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
43%
Hogy büszkén viseled a tetteid következményeit, bármi is legyen az, attól persze még megpróbálhatod jóvátenni , visszakapni, kívánom hogy sikerüljön...
2018. jún. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%
Ne hazudj. Nem szereted a párodat, különben nem csaltad volna meg. Normális lelkületű ember nem bántja semmilyen módon azt, akit valóban szeret.
2018. jún. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%
Ha ennyire szereted miért csaltad meg?
2018. jún. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Tudod, a bizalom nem egy olyasvalami, amivel csak úgy lehetne játszadozni.

Kezdjük ott, hogy még magaddal szemben sem vagy őszinte. Ha az ember valakit tényleg mindennél jobban szeret, akkor esze ágába sem jutna, hogy rosszat tegyen vele. Szóval először magaddal kéne tisztáznod, hogy hogy is érzel, és mit is akarsz, mert ameddig önmagaddal szemben sem vagy őszinte, hogy is várhatnád, hogy megbízzanak benned?

... vagy ha nálad a "mindennél jobban szeretem" azt jelenti, hogy mellette azért lazán dugsz másokkal is, akkor egyszerűen alkalmatlan vagy egy komoly kapcsolatra.

Aztán ha magaddal szemben letisztáztad a dolgokat, akkor agyalhatsz azon, hogy hogy hozd helyre? Elsőként fel kell tárni az okokat, és azokon változtatni. Nyilván volt valami, ami végső soron ahhoz vezetett, hogy félreléptél. Nem mondom, hogy ez nettó a te hibád, sőt, nem is kell feltétlenül felelőst keresni, van, hogy egyszerűen valami nem működik jól. Egy kapcsolat pedig két emberről szól, általában mindkét fél valamilyen szinten benne van a megromlásában. De azért azt mindig tartsd szem előtt, hogy te voltál, aki a helyrehozatal helyett a megcsalás mellett döntöttél.

Ha pedig megvannak az okok, akkor neki lehet látni helyrehozni. Már amennyiben még lehet. Mert amit te tettél, az a lehető legaljasabb támadások egyike, amit egy kapcsolatban el lehet követni. Csak reménykedhetsz benne, hogy el tudja neked ezt nézni, de mondom, ennek az alapfeltétele az, hogy a problémákat megoldjátok, és bizonyítsd, hogy alkalmas vagy egy komoly kapcsolatra.

2018. jún. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem rajtad múlik, viseld el a következményeket. Nálam, ha oda a bozalom, azt már nem lehet visszanyerni. Ha a párod nem madár, nála sem.
2018. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Lool
2018. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
80%

Aki szereti a párját, az nem akad bele más farkába.

Ne haragudj, de én többé nem akarnék hallani rólad. A bizalmat elég egyszer eljátszani.

2018. jún. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
3%

Teljesen értelek. Mióta ismerem a párom, csak is őt szeretem. Az, hogy alkalmanként lefekszek másokkal, az csak fizikai kontakt. Azért úgy kellett volna megtenned, mint sokan mások, hogy soha ne derüljön ki.

Így, hogy kiderült, egyáltalán nem biztos, hogy bármikor is tud ezután bízni benned. A másikon múlik, tud, vagy nem bízni. Nem tud, darabig szenvedtek és vége lesz.

2018. jún. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
96%

"Teljesen értelek. Mióta ismerem a párom, csak is őt szeretem. Az, hogy alkalmanként lefekszek másokkal, az csak fizikai kontakt. Azért úgy kellett volna megtenned, mint sokan mások, hogy soha ne derüljön ki."


Nah, ismét egy gerinctelen, gyáva alak. Magadnak is hazudsz. Ha szeretnéd a párodat, akkor nem csalnád meg, nem aláznád meg a háta mögött, nem lennél vele tiszteletlen. Ha annyira szereted a párod, akkor állj elé, és közöld szépen vele, hogy neked szükséged van más farokra/pin*ára is, nyitott kapcsolatban szeretnél élni. Majd a párod eldönti, hogy kell-e ez neki. Ha annyira szereted, akkor ezt megteszed érte és megadod neki a lehetőséget, hogy tudja, milyen emberrel él együtt. Amíg a háta mögött, titokban csinálod mindezt, addig mindent mondhatsz, csak azt nem, hogy szereted.

2018. jún. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 peca1000 ***** válasza:
10%

A bizalmát nem fogod visszakapni.


Ha őmiatta csaltad meg, mert nem kaptál meg tőle olyan alap dolgot, ami egy normál kapcsolatban elvárható, annak ellenére, hogy jelezted felé többször, akkor még szembesíteném is vele, és kérjen elnézést tőled, és kepesszen ő.


Mert a megcsalások 95%-a ebből adódik.


Ha te tehetsz róla, akkor menthetetlen a dolog, és hamarosan szakítás lesz belőle.

2018. jún. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!