Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért találkoznak titokban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találkoznak titokban?

Figyelt kérdés

Tudom, nem szép dolog de belenéztem a párom telefonjaba. Megcsalt és most újra feljött bennem egy érzés, hogy bele kell néznem. Egy lány barátnőjével találkozót beszélt meg, akinek úgyszintén van párja és tudom azt is, hogy régebben is tetszett a páromnak meg a csajnak is ő.

Most hogy mondjam el neki, hogy tudom, hogy titokban találkozni fognak?


2018. jún. 6. 08:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Menj el a találkozó helyére es buktasd le.

Nem lehet , hogy csak barátként találkoznak?

2018. jún. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

"Szua édesem, többet nem kell titkolóznod, hogy mással találkozgatsz, mert mostantól egyedülálló vagy"

Nehogy még te magyarázkodj. Csak rakd ki és kész.

2018. jún. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27%
Honnan tudod, hogy Szuának hívják?
2018. jún. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
3.: értelemszerűen elgépeltem. Tippelj, mi akart lenni...
2018. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Véleményem szerint aki egyszer megcsalt megteszi újra főleg hogy ezt is titkolja. Szerintem ne mondd el neki hanem a találka után nézd meg mit beszélnek majd. A megérzések sosem hazudnak. De remélem majd szakítani fogsz vele.
2018. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Csak nem akarom elmondani, hogy megint belenéztem mert akkor tuti le fogja kódolni a telefonját és nem tudom megnézni többet.
2018. jún. 6. 10:00
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Most tenyleg az a problemad hogy a pasid aki titokban massal kefel lekodolja a telefonjat?? Miert nem az zavar hogy a farkat mas nobe nyomja??
2018. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
De ha MOST lekódolná, akkor nem tudná, hogy utána mit beszélnek. A találkozó után. És az azért mérvadó lehet.
2018. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Engem nem érdekelne, ha lekódolja, mert a kérdező helyében már most kidobnám.

Aki nem lép félre, az pont hogy előre szólna, hogy nővel lesz baráti találkozója, de semmi más. Aki titkolózik, annak meg nem baráti találkozója lesz. Nincs itt mit nyomozgatni, egyértelmű. A megcsalás nem ott kezdődik, hogy dugnak is.

2018. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
#8, szerintem az a mérvadó, hogy most hazudik, az eltitkolt program is hazugság, a többi nem is érdekes, szerintem.
2018. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!