Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nem tudok erőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok erőt és energiát adni a páromnak míg mástól megkapja?

Figyelt kérdés

Mostani párommal pár hónapja vagyunk együtt és minden szerintem harmonikus köztünk. Bár tény, hogy nincs elsöprő szerelem. De szerintem nem is kell már 30 felett.


A múltjában volt több kapcsolata de mindig volt egy lány aki ott volt számára amikor szüksége volt támogatásra.

Különleges kémia van köztük. Havonta párszor találkoznak és feltöltödve jön vissza mintha kicserélték volna. Új erőre kap. Nagyon durva hogy 1 nap mekkora energiát ad neki már évek óta.


Néha úgy érzem, hogy ezt én sosem fogom tudni neki megadni. Félek, hogy puszta együttéléssé fog válni a kapcsolatunk.

Mi a véleményetek erről?



2018. jún. 6. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehet hogy némi ez az is van az egy nap alatt?

Vagy ez meg van beszélve?

2018. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Pontozzatok le de mi az, hogy egy màsik nőhöz jàr, mert különleges kémia van közöttük? Szerintem ez nem normális és az sem, hogy ez miatt magadban keresed a hibát. Ezt az időt energiát a ti kapcsolatotokra is fordithatnà és akkor esetleg nem laposodna el. Pl kirandulasok egymás kedvében járás stb...
2018. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 October15 ***** válasza:
20%

Tehát egy barátság az ellenkező nemmel csak addig tarthat amíg szingli vagy... meg a francokat. XD


26F

2018. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Én nem élnék így senkivel.Kémia velem legyen ne mással.
2018. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez már évek óta tart. Nincs köztük testiség ez biztos. Én is voltam már vele és ismerem a lányt
2018. jún. 6. 20:58
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Én is együtt szoktam tölteni heti pár órát a lánybarátnőmmel. Mindketten kapcsolatban vagyunk. Feltötődünk mi is egy hétre. Nagyon jó vele és neki is velem, működik a kémia is.

Nincs ebben semmi rendkívüli, sokan csalják a párjukat.

2018. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha neked jó a langyos vízben, akkor maradj ebben a kapcsolatban!


Ha szerelemre vágysz, amiről tudod, hogy úgyis max 2-3évig tart, aztán elmúlik, akkor pedig dobbanthatsz nyugodtan, megengedem 😉

2018. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pár hónapról úgy beszélsz, mintha évtizedek lennének és úgy ismernéd. Még annyi idő után s megtudják néha lepni az emberek a másikat, csak mondom. Szerintem te nem akarod ezt látni, hogy ez nem oké. Barátok kellenek, de a kémia ne velük legyen. 30 felett elég fura gondolkodás ez.
2018. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De kell az elsöprő szerelem 30 fölött is. És 40 fölött is. Az elejére kell. Különben ez van, amit leírtál.
2018. jún. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem vágyok elsöprő szerelemre, mert abból mindig csalódás volt. Inkább tudatosan választok párt, akivel lehet együttélni és közös jövőt is tervezni.
2018. jún. 9. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!