Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy zavar?

Figyelt kérdés
A parom ezelott rosz fiu volt-sokat prostizott,jart férjezett nőkhöz,egyszer még egy 55 éves is megvolt neki.Mikor szexelunk meg nem esik annyira jol nekem,mert arra gondolok hogy azok utan belem teszi,es ez undorito....miert erzem igy?Nagyon szeretem ot,de ezen nem tudok tul lepni
2018. jún. 8. 07:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

fogd fel ugy, hogy akkor meg nem is ismert teged, kulonben nem csinalta volna.


az en ferjem is nagy kujon volt, de az a multja. en meg a jelenje.

2018. jún. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Amugy pont a multja miatt nem tudott lenni soha rendes kapcsolata-mindegyik lany elhagyta miutan megtudta a multjat.En probalom elfogadni,de amikor az ember azt hinne hogy ennyi volt,elmond meg tobbet....
2018. jún. 8. 08:01
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Erre nekem lenne egy elméletem.
2018. jún. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

ne kerdezgesd. ha elkezdene mondani, kerd meg, hogy ne.


en sem akarok minden ugyerol tudni, de o sem az enyemekrol. a multon nem elmelkedunk egyutt.

2018. jún. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Akkor minek vagy vele, ha ez zavar téged? Magadnak mondasz ellent.

Nem próbálni kell elfogadni, szimplán csak elfogadod vagy nem. Ennyi. Te nem fogadod el, ebből van a frusztrációd.


Szakíts, mert ez nem lesz jobb.

2018. jún. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Vannak nők, akiknek csak a jelen és birtoklás számít és vannak akiknek a múlt megtörtént dolgok halmaza és az minden kép benne van az emberben.
2018. jún. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
jó kis nemi betegségeket kaphatsz el tőle.
2018. jún. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor volt ilyen amikor kiderült hogy megcsal. Igaza van annak aki azt írja, hogy bármit el is kaphatsz tőle.


Emiatt nem is tudod elengedni magad, nem is jó a szex? Mert akkor szerintem kuka a pasi....

2018. jún. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy zavar. Engem is kiábrándítana
2018. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként kivizsgáltatta magát, hogy nem kapott-e el semmit a kalandozásai alatt?
2018. jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!