Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire szólt bele családod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szólt bele családod a párkapcsolatodba, amire ők gyanakodtak de te nem láttad a jeleit a gyanakvásuknak?

Figyelt kérdés

Mi volt a bajuk, mert az ilyenekkel sok kételyt keltenek bennem párom felé, hogy mi van ha én nem veszem észre csak..

Nem tudom hogy kezeljem ezeket, mert ilyenkor kicsit távolságtartó vagyok párommal


2018. jún. 8. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Semennyire. Haza állítottam, íme a párom és 6 hónap múlva unokájuk lesz.

A pám szava elakad, anyám meg majdnem elájult.

2018. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám nagyon jól átlátta mindig a helyzetet, sok mindenben igaza volt, amit én anno nem láttam még vagy csak féltem meglátni. Ennek ellenére mégis vele mradtam, és a saját káromon tanultam meg, amit már a legelején megmondták, sok szenvedést elkerülhettem volna.

A szülők véleményét mindig érdemes meghallgatni, értelmezni annál inkább. Lehet, hogy tévednek, lehet, hogy rosszindulatúak, vagy előítéletesek. Lényegében te érzed, én is éreztem, csak nem akartam bevallani magamnak, hogy igaza van: talán nem ő a megfelelő számomra :)

2018. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyám pl. teljesen. Elmondta a véleményét. Három évig tartott a kapcsolat. Anyámnak volt igaza, de láttam is, meg nem is. Vagy inkább nem akartam látni.
2018. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem szóltak bele, mert mindkétszer normálisan választottam - noha az exem már együttléskor derült ki, hogy "picit" anyucifia, meg képtelen kommunikálni, szóval 1 év után le is zártam.


A párom tanult, értelmes férfi, aki szeret, vigyáz rám, és minden rokonommal megtalálja a közös hangot, vagy témát, úgyhogy 100% elfogadták.

2018. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!