Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nő nem tolerálja a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő nem tolerálja a férfi gyerekeit, lehet jövője a kapcsolatuknak?

Figyelt kérdés
Van egy nő két kisgyerekkel, összeköltözött egy hàrom kisgyereket nevelő férfival. A gond az, hogy a nő nem "bírja" a férfi gyerekeit, folyton piszkàlja őket. Az ő gyerekei ugyan olyan rosszul, mégis csak a mostoha gyerekeire kiabàl. A férfit viszont szereti. Mi a megoldás?
2018. jún. 8. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a férfi helyzetéhez voltam közel... vége lett hamar.

Hogy szeretne engem, ha a nekem legfontosabbakat meg nem, sőt el sem viseli?

2018. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

A megoldás a nő fejlődése vagy a kapcsolatbontás a gyerekek érdekében.


Ordibálással nem lehet nevelni és tanítani, csak elfojtani.


A gyerekek nagyon keményen visszatükrözik a nevelési hibákat.

2018. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
A no senkije, a 3 gyerekert egesz eleteben felelos lesz. A lelki fejlodesukert is... szerintem megvalaszoltam. Onnantol h vki gyereket vallal, a szive a testen kivul kell h dobogjon a fontos kerdesekben.
2018. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Valahol jogosan kiabàl, ha az anyjuk nem nevelte még őket
2018. jún. 8. 17:53
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az erőszak sosem "jogos", még ha verbális is.


Azért kiabál, mert mást nem tud.


Ha az anyjuk még él pedig végképp nem az ő "jogos" dolga és felelőssége azokat a gyerekeket nevelni.


A struktúra így néz ki, és működik mindenki számára kölcsönösen optimálisan, harag nélkül, érzelmileg intelligensen:


Van a férfi és van a gyermekei anyja.

2018. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Apámból kiindulva, lehet.


Az, hogy engem közben tönkretett a nő a féltékenkedéssel, az nem számított.

Meg az sem, hogy a rokonok figyelmeztették apát nem egyszer, hogy a nő csak egy a sok közül, de ha így viselkedik (leszar), akkor elveszít. Tanács megfogadása helyett inkább nem beszél azokkal, akik figyelmeztették.


Eredmény: elveszített, még mikor együtt éltünk, akkor. Bezárkóztam, ő sem tudott rólam semmit, mert elmondja a mostohaanyámnak és ő felhasználja ellenem, most pedig 1000km-re élek, és gyakorlatilag nem látom.


De már nem érdekel, a párom az életem, apa meg valaki, aki 13 éve cserben hagyott.


29n

2018. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A kiabálva nevelésről meg annyit, hogy mostohaanyám is csak ordítva tudott tekintélyt szerezni, ami kiskorban még csak-csak működött, de a kamaszgyerekei konkrétan leszarják őt.


Hadd üvöltsön, amit akar. :)

2018. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

*véletlen elküldtem mielőtt befejeztem volna, tehát:


Van a férfi és van a nő.


Vannak a közös gyermekek, akiknek a nevelési joga és felelőssége a férfi és a nőé.


Van a következő nő, akinek meg kell adnia a tiszteletet(szeretnie nem szükségszerű a rendszer optimális működése szempontjából) az előző nőnek, hogy helyet csinált neki maga helyett a férfi mellett.(Erre azért van szükség, hogy tisztán tartsa ezáltal a saját érzelmi életét-minden egyén fizikai és mentális állapota kihat a rendszer valamennyi tagjára valamilyen formában-, nem vállal ellenszenvet, haragot az előző nővel szemben.)


És vannak az utóbbi nő gyermekei akiknek a nevelése az ő és a gyermekek biológiai apjának joga és felelőssége.


Amennyiben szülői státuszú személy önként mondd le a gyermekei nevelésének jogáról és felelősségéről akkor keletkezik szabad hely a státuszra.


Viszont az ordítozás nem visz eredményre, csak félelmet, elfojtást és/vagy haragot generál.

2018. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Ezt eléggé leegyszerűsítetted utolsó, bárcsak ennyire egyszerű lenne. Csak épp a nő öt gyereket nevel... Gondolj bele, az azért nem csoda, ha elfogy a türelme. Nem felmenteni akarom, nem kell félre érteni, de akinek gyereke van az tudja, hogy néha összeborul az egész ház, és rohadt nehéz. Onnantól pedig, hogy a férfivel maradtak a gyerekek, és így a nővel élnek, neki is joga van rászólni bizonyos dolgok miatt, mert valószínű, hogy a nő is főz, mos takarít rájuk. Ha ez az anyának nem tetszik, vigye magával őket. Én azt tenném, hogy külön a gyerekekkel, és külön az asszonnyal is leülnék beszélni, aztán családi kupaktanács, addig beszélni, míg olyan kompromisszumot nem kötünk, ami mindannyiunknak jó. Ha nem megy bárki miatt is, akkor véget vetnék a kapcsolatnak, nem kínlódnék.
2018. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#9, ketten nevelnek öt gyereket, nem csak a nő, vagy hogyan????
2018. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!