Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi idő után hagytátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után hagytátok el a szeretőtöket?

Figyelt kérdés

Nem kérek kövezést, tudom, hogy hibát követtem el már abban a pillanatban, amikor szóba álltam vele.


Ki mennyi idő után látta be, hogy nincs közös jövő?


2018. jún. 8. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Valahol mindig tudtam, hogy nem fogja elhagyni a férjét.


De persze úgy ahogy mindenki más, én is reménykedtem, hogy hátha talán még is.


Az első 7 hónapunk az csodálatos volt. Utána romlani kezdett.

Végül 10 hónap után hagytam ott.

2018. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legrövidebb fél év, a leghosszabb bő két év.
2018. jún. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Amikor előjött ezzel a közös jövő dumával annak ellenére, hogy már az elején tisztáztuk a dolgot.
2018. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7honap es 7honap.
2018. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Exem szerintem máig együtt van vele, és még mindig játszaná a kettős életét, amiben én voltam a pénzeszsák, a szerető meg a kigyúrt "Adonisz".

Pechjére félév után már sok volt a kifogásaiból, miért nem tudunk találkozni, túl sokszor volt "beteg", és egyik éjszaka végigpörgettem az üzeneteit, amiben ott állt feketén-fehéren a megcsalás.


33 ffi

2018. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Én független, ő nős ember. 5 éve vagyunk együtt, nincs szándékunkban abbahagyni. 40 év felett vagyunk mindannyian.
2018. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!