Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 éve vagyunk együtt. Alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 éve vagyunk együtt. Alig szexeltünk ez idő alatt. A párom már az esküvőt tervezi velem. Én csak őrlöm magam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fél evig vártam, míg a barátom először ágyba bújt velem. Nem volt jó, de úgy voltam vele, hogy majd az idő sehít rajtunk. Hát nem így lett. Beszélgetni nem lehet vele erről 3 évig probáltam. Majd beletőrödtem, hogy nem működik köztünk a kémia. Ő gyerekekről álmodozik, családról...De ilyenkor csak hallgatok. Hiszen, hogy szüljek gyereket, ha lefeküdni se hajlandó velem? Annyira rossz így, mert nála jobb embert nem ismerek, de nagyon hiányzik a szex és hogy újra nőnek érezzem magam. Mit tegyek? Kezdjem újra mással vagy fogadjam el a helyzetet? Eddig minden komolyabb kapcsolatomban megcsaltak, ezért félek lépni.
2018. jún. 8. 17:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Vele nem beszéltél erről 5 év alatt? Más az igényetek. Ilyenkor annak, aki többet igényel nehezebb, mert a másiknak ha nincs kedve, akkor nem lehet mit tenni? Mit értesz kevés alatt? Heti 1, havi 1? Az sem mindegy.
2018. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A mit tenni után nem akartam ?et írni.
2018. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Egy kapcsolat szex nelkul halalra van itelve a kerdes h gyors halal vagy hosszu halal. Mas az amikor 25 ev hazassag utan megszunik a szex, de 5 ev alatt? Ennek semmi ertelme, te orlodsz, o nem kepes szembenezni a tenyekkel, ergo ez egyenes it egy valashoz. Szoval èn elhagynam, de ez en vagyok.
2018. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Itt ugy érzem nem csak a mennyiséggel van a baj. Elég kiábrándító.
2018. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

És mégis mi a franc akadályoz mg benne, hogy kb. 3,5 évvel ezelőtt kidobd?


Az én exem is tervezgette az esküvőt, mikor gyakorlatilag a szexuális teljesítménye nagy nulla volt, 10/9 fel sem állt neki.


Nem véletlenül ex.

2018. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
De ha neked jobb kapcsolatfüggőként nyavalyogni, mint lépni, és keresni olyat, akivel többek között az ágyban is passzoltok, hát, jó.
2018. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Te 5 évig ezt tűrted? :D Nem is tudom hirtelen eldönteni, hogy gratuláljak vagy hülyének nézzelek.
2018. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Bence_ ***** válasza:
81%

5 évig jó volt.

Döntsd el, hogy mersz már változtatni és lépsz valami jobba vagy egy ilyen álszent kapcsolatba szülsz gyerekeket?

2018. jún. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A szex az kb 8-10 hetente ha osszejott, de mar nem erolkodok. Nagyon jo ember, olyan amilyenre vagytam talan emiatt nem leptem eddig!! Masik az, hogy nincs hova menjek ha le is lepnek... Anyam az eletarsaval el a szulohazban apam egy velem egyidos novel. Alberletre per pill nincs penzem, mert az osszes tartalekom beleadtam a hazba. Nem tudom mit csinaljak! Anyamek szerint ulljunk le, de mar nem akarok, mar millioszor odaulltem de valaszt nem kaptam csak csondben hallgatott. Eddig azert nem zavart annyira, mert 2 helyen meloztam, hogy meglegyen minden amit szerettunk volna. Mostanra celba ertek az “almaink” de kezdek felebredni az alomvilagbol..
2018. jún. 8. 18:22
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Szoval akkor van már egy közös házatok? Korábban kellett volna gondolkodni. Mi értelme közös jövőt építeni olyannal, akivel ennyire nem működik jól a kapcsolat egy fontos része?

Hiába jó ember, ha ennyire hiányérzeted van mellette, sose leszel boldog. Ne pazarold tovább az időd, ahogy lehetőséged van rá, lépj ki.

2018. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!