Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek massal csokolozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek massal csokolozott a parom?

Figyelt kérdés

Parommal mostanaban nem valami jo a viszonyunk... eltavolodtunk egy picit sokat veszekdunk !

Elment koncertre ejfelkor es amikor hazajott puszit adott a fejemre... amikor forditottam volna a fejem hogy adjak neki csokot elforditotta a fejet ... ezzel nem lenne akkor baj DE o meg ilyet sosem csinalt. Mindig szajrapuszival koszon vagy csokkal.. nekem nagyon gyanus volt.. egybol az jutott eszembe hogy massal csokolozott es nem volt “pofaja” adni nekem. Szerintetek benne van a pakliba?



2018. jún. 10. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Benne.
2018. jún. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Női lodzsikkkkkk!!!! LvL 999.9999.9999.9999.9999
2018. jún. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Tuti! De szerintem nem csak csókolozott, máshova is nyomta a száját! Szerinted miért nem akart csókot adni, egy másik csók miatt?
2018. jún. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem biztos a csók, lehet ennél rosszabb is, pl megismerkedett valakivel, akivel jobban érezte magát, mint veled.
2018. jún. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Sőt, az is benne van a pakliban, hogy hazafelé végigrókázta az utat és nem akarta, hogy megundorodj tőle.


De amúgy mi az, hogy "benne van a pakliba"? Ez nagyjából olyan, mintha valaki a boltban a konyhakéseket nézegetné, te meg rögtön lecsuknád gyilkossági kísérletért - mert az is "benne van a pakliba".

2018. jún. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi még kevés ahhoz, h következtetéseket tudj levonni.
2018. jún. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Nálunk is ez volt. Kérdezd meg a haverjait. Ne a párodat,úgyis letagadja
2018. jún. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább arra gondolnék, hogy ivott és azért nem adott vagy esetleg hányt stb stb..
2018. jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Inni nem ivott mert kocsival volt nem volt pia szaga sem. De hallottam hogy egy csajjal volt... szoval tuti :/
2018. jún. 10. 17:50
 10/10 anonim ***** válasza:

Bár én lány vagyok,ritka nálam de ha össze vissza iszok és tudom h kellemetlen alkohol szagom van , nem szeretek csókot adni.

Ha az elkövetkező napokban megváltozik a viselkedése , egyértelmű hogy 3.fèl is van :( árèrzem. :"(

2018. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!