Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon megbántott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon megbántott. Egy olyan dologgal amit most nem tudok neki megbocsátani, főleg hogy nehéz időszakban vagyok a munkahelyemen. Szakításra képtelen vagyok viszont, mert vele tudom elképzelni csak a jövőm. Mit tennétek a helyemben? 25/L

Figyelt kérdés
2018. jún. 10. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megbeszélitek és megoldjátok a dolgot vagy szakítasz, vagy lenyeled és az élet megy tovább.
2018. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Az attól függ mivel bántott meg ..

Ha nem annyira komoly dolog akkor nem kell eldobni egy kapcsolatot! Lekell ülni és megbeszélni és nem makacskodni!

2018. jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz úgy válaszolni, ha nem tudjuk, konkrétan mivel bántott meg. Így akár az is lehet, hogy félreérted/túlreagáltad, meg az is, hogy menthetetlen a kapcsolat.

Amit így tanácsolni tudok, hogy mindenképpen üljetek le megbeszélni, amint mindketten lehiggadtatok. Lehet, hogy nem olyan súlyos a dolog, mint ahogy most látod . De ha többszöri átbeszélés után sem tudsz megbocsátani neki, akkor lehet, hogy mégis a szakítás a legjobb megoldás.

2018. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Válaszolok a kérdésre, ha válaszolsz az én kérdésemre: Mit válaszoljak arra, amit tegnap kérdezett a barátnőm?

Na, kb. ennyire vagyunk képben.

2018. jún. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Helyedben szaggatnék egy kis nokedlit.
2018. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!