Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt a csalódást túlélheti egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a csalódást túlélheti egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Talán nem olyan megszokott dolog miatt csalódtam a barátomban.

Tudni kell rólam,hogy nagyon ragaszkodom az elveimhez és mint a legtöbb ember elítélem az erőszakot.

Azonban a barátomról 2 év után tudtam meg,hogy egyetért a náci törekvésekkel és,hogy elég rasszista.

Sajnos eddig a legtöbb fiú az életemben ilyen volt,a mostani páromat viszont nem így ismertem meg. Ezért most elég nagy a csalódás.

Egyébként a csaladja hasonló gondolkodása is nagy hatással van rá,alapvetően nem ilyen rosszindulatú.

Az a szerencsém,hogy más dolgokban egyeznek az elveink,ha valamiben mégsem,akkor nem hangoztatja a sajátját,mert nem akar velem összeveszni.

Ettől még szeretem,de a csalódás akkor is nagy és nem tudom hogyan fogok rajta túllépni.



2018. jún. 14. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ideje elgondolkodnod, hogy miért az ilyen típusú embereket vonzod be.

A rosszindulat és a gyűlölködés nálam kizáró egy kapcsolatnál...

2018. jún. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem szokatlan. En is csalodnek, ha egy fogyatekos lenne a parom.
2018. jún. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem fölösleges dolog ezeken gondolkodni, ha neki tetszik a náci ideológia és néhol rasszista, azt el kell fogadni. Nem lehet mindenki egyforma, ha csak olyan embert akarsz magad mellé mint te, akkor sose lesz párod, mert mindenki más, más az értékrendje és a nézetei is.
2018. jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kinek mi fér bele. Nekem ez már nem férne.
2018. jún. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, ez miben nyilvánul meg. Gondolok itt arra, hogy pl paradicsommal dobalja a negereket, vagy csak tartózkodó inkább. Én például megértem azt aki ha meglát egy romát, inkább eltávolodik tőle, nem megy a közelébe (90%ukkal csak a baj van). Ha ez is rasszizmus, akkor persze ez rossz de vmilyen szinten megérthető. (Tettek érte.)
2018. jún. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!