Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mitől lehet, hülyének néz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől lehet, hülyének néz? Fiúk ti szoktatok ilyet?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Hát tökkiasztott, egy darabig érdeklődött, azt mondta hogy szép vagyok, meg okos, kedves, aranyos, jófej stb. Erre meg a barátnőm meghallotta a folyosón hogy azt mondja egy srácnak hogy milyen előnytelen az arcom és az öltözködésem. Nekem tetszik ez a srác, nem értem miért ilyen bunkó...Szerintetek ennek mi a magyarázata? Amikor dicsért elég hitelesnek tűnt, ragyogott a szeme stb. Nem értem.


16 L


2010. jún. 16. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
nem csak a barátnőd kavar, mert féltékeny? :S
2010. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd nem mond igazat.
2010. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tippelnék, hogy irigy a barátnő. Amúgy is nagyon ritka lehet az ilyen megfogalmazás pasik között hogy előnytelen az arca vagy csak én nem hallottam még ilyet. 28F
2010. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd kamuzik. Féltékenységből, talán.
2010. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!