Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félek, hogy tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek, hogy tönkre megy a kapcsolatom. Mit tegyek? 😖 (Bocsi kicsit hosszú lett)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a párom, de félek, hogy ő már nem szeret engem annyira.

Az előző kapcsolataim is kb a 7.-8. hónapban mentek tönkre. Lassan eljön a 7. hónap és érzem, hogy nincs minden rendben köztünk.

Vagyis én azt hittem, hogy igen, de szerintem hülyeség az amin ki van akadva.

Korábban ki tettem egy kérdést, hogy véleményezzék a GYIKesek, hogy szerintük szép vagyok e.

Rögtön azzal jött, hogy én tuti meg fogom csalni, meg mit mutogatom magam másoknak stb.

Egy pár napja már megbeszéltem ezt vele, de most megint játsza a sértődöttet. Hogy engem nem érdekelnek az érzései, meg hogy ha nem szeretem nem kell vele lennem stb.

De erről szó sincs!!!

Imádom és nagyon szeretek vele lenni, de megőrrjít ez a gyerekes viselkedése.

Nem azért tettem ki a kérdést, mert azt akartam, hogy "XY" csorgassa rám a nyálát stb, hanem kíváncsi voltam, hogy ezen az anonim többnyire szabadszájú oldalon, hogy látnak engem. Kíváncsi voltam valaki olyan válaszára, aki nem elfogult(mint pl. Ő, anyumék, barátnők stb.).

Exeim folyton piszkáltak a külsőm miatt és szerettem volna látni, hogy igazuk volt és tényleg csúnya vagyok, vagy sikerül egyre jobban kinéznem. Sose hanyagoltam el a külsőm, de az elmúlt fél évben belehúztam, hogy még jobban nézzek ki(persze magam miatt is, de főleg a párom miatt). Gyakrabban járok ki anyumhoz a szalonba(kozmetikus), hogy ne legyek tiszta ragya, a szemöldököm se legyen dzsungel stb. Fodrászhoz is már 3 havonta megyek(eddig jó, ha évi egyszer elkavarodtam arra, mert elég drága és inkább költöttem rá, mint a fodrásza). Vettem egy csomó új ruhát is a kajálásomra is próbálok figyelni, mert tudom, hogy hiába vagyok alkatra vékony eléggé puhos vagyok. Szertném a párom megtisztelni azzal, hogy a legjobb formámat próbálom hozni magamból. Tudom kissé megfelelési kényszeres vagyok, de félek, hogy nehogy egyszer csúnyának lásson és emiatt más lányok fele kacsintgasson. :(

Azt is tudom, hogy a belső is sokat számít és nem azért részleteztem most a külső dolgaim, mert egy agyatlan pláza p. lennék, csak azért mert most ez volt a konfliktusunk forrása.

Azon is ki van akadva, hogy minek nekem más véleménye, meg, hogy az övé már nem számít nekem?

De igen nagyon is számít a véleménye, csak a szerelemtől, meg a rózsaszín ködtől ő nem fogja látni, vagy nem szól, ha valamilyen hiányosság van a külsőmben.

A kérdésem így a végére az lenne, hogy jogosan akadt ki rám és próbáljam minden erőmmel kiengesztelni, vagy máshogy próbáljam megoldani ezt a dolgot. Nagyon nem szeretném, ha halmozodnának a vitáink és emiatt szakítanánk :(

Nem vagyok babonás, de mindjárt itt a 7. és 8. hónapunk és úgy érzem, hogy ez a vízválasztó a kapcsolataimnál.

(Én 19 vagyok ő 21)



2018. jún. 15. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
19 évesen mégis hány 8 hónapos kapcsolatod volt, hogy az már statisztikai alap legyen???
2018. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Jézusom, ilyen játszmázik, hogy játssza a sértődöttet, és ezzel manipulál, és nem fogad el téged, úgy, ahogy vagy; hogy neked ez tűnt jó ötletnek? És ha van valami probléma, ő inkább nem megbeszéli, elfojtja, és homokba dugja a fejét; és esélyt sem ad megbeszélni, és ha máshol próbálsz - név nélkül - segítséget kérni, megoldást közösen kiötleni, akkor meg leszid? (Nem biztos, hogy ez áll a háttérben, még csak a kérdés elejét olvastam el.) Jaaa, hogy magadról tettél ki valamit. Hát, igen, az már kicsit más kérdés, de ha szeret, talán el kéne fogadnia, tolerálnia; na mindegy, majd még szerintem visszatérek ehhez a kérdéshez, bocsi, még nem olvastam végig, úgyhogy ne vedd 100%-ra a válaszomat, mert még nem olvastam végig, nem látom át teljesen a helyzetet. Ja amúgy meg, ha képet raksz ki magadról, lehet, hogy önértékelési problémád van, nem vagy magaddal elégedett; akkor talán nem megszidni kellett volna téged; hanem kicsit megdicsérgetni, megtámogatni, hogy te szerinte igen is szép vagy; és kicsit növelnie kellett volna neki az önbizalmadat; hogy te nagyon tetszel neki, ahogy vagy. De mondjuk pl lehet, hogy meghökkent, és azért nem jutott egyből eszébe, hogy másként kéne lereagálni esetleg ezt egy picit.
2018. jún. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

:D


Két gyerek felnőttesdit játszik...

2018. jún. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aha akkor itt az van hogy ő nem ért meg téged .Am meg első a bizalom ha ő nem bizik benned akkor semmi értelme .Sztem gyerekes hozzad h mêg .Jó szereted de mi lessz később ha lessz később!?
2018. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!