Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szevasztok! Tinderen találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Assassins creed kérdése:

Szevasztok! Tinderen találtam egy lányt aki tetszik ő is belájkolt a többi lent?

Figyelt kérdés
Első nap tök jól elbeszélgettünk és így elhívtam randira de csak a jövőhétvégén jó mindkettőnknek addig meg nem tudok vele találkozni csak irkálni tudunk egymásnak. De így meg kezdek kifogyni a témából ha nem tudok vele addig találkozni félek elfog laposodni addigra a beszélgetésünk és elveszti érdeklődését. És végül lemondja. Tudnátok mondani témákat amivel kitudnám húzni addig?

2018. jún. 16. 19:07
 1/6 radioheadyendremény ***** válasza:
100%
Ha ennyire nincs téma, akkor miért kell erőltetni? Ha kifogytok a témából addig, az azt jelenti, hogy nem illetek egymáshoz.
2018. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan érdekled, majd ő is ráfeszül a beszélgetés fenntartására. Nehogy már két hetet ne tudj elbeszélgetni egy sosem látott, minden infó új emberrel. Béna vagy.
2018. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mostmég van témám 1-2napra szerintem simán kihúzom csak 1hétig félek nemtudom fent tartani a témát találkozás nélkül
2018. jún. 16. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes, en evek utan is barmeddig tudok beszelgetni a baratommal. Olyan nincs, hogy nincs tema, ha osszeilletek.
2018. jún. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen idosek vagytok?
2018. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
18 mindketten
2018. jún. 16. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!