Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme ennek, ha nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ennek, ha nem is így, de azt mondta, hogy nem vagyok olyan fontos, mint a testvére?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, rám soha nincs ideje, ha szabad, akkor is dolga van. Sokszor szólok, jelzem neki, hogy nekem ez így nem jó. Tegnap is így tettem, ennek az lett a vége, hogy este hazajött, aztán elkezdte mondani a magáét végül oda jutottunk, hogy szerinte én nem értem meg őt. Neki dolgoznia kell és hogy ő neki nem csak annyi a munkája, hogy bemegy a gyárba és ledolgozik 8-10 órát és aztán ráér, mert ő vállalkozó, vendéglátós. Saját magára és a testvérére sincs ideje, akkor rám hogyan lenne? Meg hogy én mindig elégedetlen vagyok.

Mondtam, hogy oké, mindig azzal jön, hogy majd 2-3 év múlva, de én most vagyok itt, nem 3 év múlva. A jelenben élünk, nem a jövőben. Kitudja, mi lesz 3 év múlva, főleg így, hogy egymásra csak annyi idő jut, hogy este hazaesik. Szex 3-6 napig nincs is mostanában. Mondtam, hogy akkor legyen szabad mindkettőnknek mással lenni, legyünk lakótársak és ennyi. Ez persze neki nem tetszik. Akkor mégis mi értelme ennek? Néha kapok 1-3 órát tőle az estéken kívül. Ennyivel be kellene érnem? 23 vagyok és állandóan csak várjak rá? Szerinte az van a reklamációm hátterében, hogy nekem senkim sincs, csak ő. Komolyan ennyinek tart, hogy nem tudok összeszedni valakit, ha akarok? Errôl vele sosem lehet szépen beszélni, vita a vége mindig. Már alig látom az egésznek értelmét. Ma úgysrm jön haza, ezidő alatt talán át kellene költöznöm a másik szobába?


2018. jún. 16. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Kapaszkodj meg: én is a testvéreimet szeretem a legjobban a világon. Nem vagyunk sülve-főve együtt, meg más városban is élünk, de nagyon fontosak nekem.


Nálatok láthatóan nem a kérdésben megfogalmazott dolog a probléma, hanem az, hogy a párod túl sokat dolgozik és kevés ideje jut rád, te pedig ezt rosszul viseled. Mindenképpen beszéljétek meg, mert ha nem lesz változás, akkor mind a ketten nagyon rosszul fogjátok érezni magatokat ebben a kapcsolatban.


(Ez az "akkor szabadjon mindkettőnknek mással lenni" meg egy nagyon elhibázott elszólás volt... ha tényleg ebben gondolkodsz, akkor inkább szakíts.)

2018. jún. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Hagyd el ez nem kapcsolat rég,és tuti szexel ő mással..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Ez is te vagy?

Attol h még kiirod ötször nem változik semmi,magányosnak lenni párkapcsolatban k szar..

Gondolom azért főzol mosol stb..

2018. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a fenébe, találsz különbet is. Ez jobb nem lesz.

"Errôl vele sosem lehet szépen beszélni, vita a vége mindig."

Nos, egy ilyen vita után szépen előveszed a bőröndödet, és bájosan közlöd vele, hogy ezután soha nem lesz ilyen vitátok.

2018. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Én meg olyan lányt nem találtam soha, akinek én legyek a fontos. 2 hete ért véget egy kapcsolatom, csak mert a szám befogása helyett kimondtam, ha nem tetszett hogy valahova megy.
2018. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze h elhagynak nők utolso ha bezárod őket a 4 fal közé,én is repitenélek ha csak tlged kéne néznem 0 24 be és még rokonnal barátokkal se találkozhatnék mert a kicsi önbizalmad miatt a levegőre is féltékeny vagy...
2018. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem, ez nem az én kérdésem. :) mi 2016-ban ismerkedtünk meg közelebbről, előtte csak írogattunk, mert volt közös ismerős és ő ajánlotta. :)


A mással levés alatt azt értettem, hogy elmenni együtt mással valahova. Elmenni egy kirándulásra vagy valami, nem pedig lefeküdni vele. Azt nem tartom jónak, ha van valakim, közben mással bújok ágyba. A problém pedig nem az, hogy fontos neki a testvére, de így a képembe vágni, hogy én csak egy sokadrangú senki vagyok...kissé rosszul eső dolog. Lehet bennem van a hiba, de ha velem él, nem lehetnék én is fontos? Nem lehetne mondjuk havi 1 közös napunk? Nem lehetne, hogy egy nap itthon legyen, reggelizzünk, főzzünk, ebédeljünk, csináljunk valamit, aztán vacsorázzunk együtt, nézzünk meg egy filmet vagy üljünk ki a ház elé és beszélgessünk? Ez olyan nagy dolog lenne? Nem az összes napját akarom, nem minden szabad percét. Nem hívogatom, nem írok neki egész nap, nem nyaggatom mindig. Egy kapcsolat viszont nem szól arról is, hogy együtt szerzünk élményeket, minőségi időt töltünk együtt?

2018. jún. 16. 20:39
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Félre értettél, semmi nem volt neki megtiltva, mert azt csinált amit akart. Azzal beszélt és oda ment ahova akart. Nem zártam be senkit.
2018. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A pénz fontos, de a pénz nem bújik hozzád, nem simogat, amíg el nem alszol és nem lesz melletted, mikor szükség lenne egy társra.

Ugyan ez igaz a vendégekre is...melyik iszákos lesz ott, ha kell valami? Melyik bújik az ember mellé?


Nem zavar, ha teniszezik, focizik vagy felőlem aztán tótágast is állhat a haverjaival... Csak én is kapjak egy kis időt.

2018. jún. 16. 20:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Régen rossz ha könyörögnőd kell h időt szánjon rád,ez nem kapcsolat max lakotársak vagytok,csak ő neki nem fülik hozzá a foga mert ott vagy ingyen neki mikor nincs jobb,szakits vele,nem várd meg h ő dob ki ha megtalálta a megfelelot,hézagtöltő barátnőnek nem jo lenni. Könyörögni meg ne könyörögj pasinak morzsákért..
2018. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Menekülj!!! Még nagyon fiatal vagy ehhez a fontossági sorrendhez szerintem.

Aztán az jön hogy te mindenben értsd meg az ő családi helyzetét míg a Te családod sehol sincs...sajnos ismerős a helyzet...

2018. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!