Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégmindig lehetséges az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégmindig lehetséges az hogy a messengernek az aktívitás jelzője nem mükődik megfelelöen?

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy a páromnál elég sokszor észre vettem azt hogy mikor alszik vagy azt állítja ennek ellenére jelzi a messenger hogy aktív és fent van.


Jelen esetben alszik, alszik, nem elérhető aztán hirtelen aktívnak mutatja, irtam de nem nézte meg de megmindig aktív..pedig állítólag alszik. A kérdésem az lenne hogy most akkor a messenger ennyire megbízhatatlan megmindig hogy onlinenak mutatja miközben a kezében sincs a telefon? Azt állítja hogy az internetet nem kapcsolta ki és ezért jelzi úgy. De nem használja a telefont..most akkor neki higyek vagy tényleg mást csinál mellette csak nem akart nekem irni vagy mással beszélt akar egy másik közösségi oldalon vagy telefonon?

Az a baj mar nem ez az első ilyen eset és sokszor frusztráltan érzem magam és mar beszéltünk erről nem egyszer de meg is azt mondja hogy a Facebook rossz mert nincs fent nem is használja a telefont.



2018. jún. 17. 00:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Totál megbízhatatlan. Pár hete azt írta ki egyik ismerősömnél, hogy utoljára 4 napja voltam aktív, miközben aznap is vagy 5x felnéztem. Nem mellesleg így igaz, ha éjjel is rajta hagyja a WiFi-n, simán kiírhatja, hogy elérhető. Munkatársamat ezért körmölte meg a nője, mert mi az, hogy elérhetőt ír neki ki éjjel, írt neki a nő, de álmában ugye nehezen válaszolhatna, a telefon rajta maradt a WiFin. :D
2018. jún. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Két esélyes,de ha nem bizol benne a legkisebb gondotok h néha falsul jelez az adott oldal.. Irom néha,de itt én mást érzek...
2018. jún. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ezt én is megfigyeltem, pl ha írok a barátnőmnek akkor rögtön aktívat jelez, pedig biztos hogy még alszik, egy darabig aktív aztán vissza, és sokszor ez van, amikor írok és nincs fent
2018. jún. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Össze vissza jelez, olyan is volt hogy valakivel telefonon beszéltem akkor elérhetőt jelzett majd mikor gépem beléptem azt írta hogy órák óta fenn se volt. De fordítva is csinálta, hogy a gépen zöld pötty volt miközben a telefon alapján már vagy egy órája fenn se volt. De olyan ismerősöm is van akinek 0-24-ben aktívat jelez, pedig valószínűleg alszik is néha.


Elég jelentéktelen dolgot fújsz fel.

2018. jún. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Mennyivel egyszerűbb volt meg régen, és ilyen dolgok miatt hányan mentek szét mar a Facebookota..

2018. jún. 17. 01:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem a facebok hibája hanem a feleké, ha meg adott kapcsolat rossz,az egyik fél elobb utobb kilép belőle, de a facebokra könnyü fogni..
2018. jún. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Igen, lehetséges, hogy nem működik megfelelően, mert ezt én is sokszor tapasztalom. Van akinél sosem jelzi ki, hogy mikor aktív és mikor nem, még akkor sem ha épp fent van és van aki meg szinte mindig aktív. Nem hiszem, hogy a barátod egész nap facebookon van, gondolom aludnia is kell valamikor, meg dolgozik, végzi a dolgát stb. Szóval ha alszik, akkor valószínűleg tényleg alszik, viszont te elég bizalmatlan vagy. Adott neked ezen kívül bármilyen okot arra, hogy bizalmatlan légy? Mert lehet, hogy az a nagyobb gond, hogy nincs meg részedről a bizalom.

Én nem hagynám, hogy facebook ennyire "beleszóljon" a kapcsolatokba vagy akár tökre is tegye azokat.

2018. jún. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem működik pontosan, én is amint bekapcsolom rajta a wifit a messenger szerint már is elérhető vagyok. Jó lenne már ha meglenne normálisan oldva pl. rákattintok a messenger ikonjára és lenne olyan opció,hogy bejenkezés,kijelentkezés,aztán ha elérhető akarok lenni,akkor bejelentkezek,ha nem akkor kijelentkezek.
2018. jún. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
És akkor mivan, ha éjjel mégis felnéz facebookra, mert lehet felriadt valamire? Csak akkor lehet aktív, ha veled beszélget? Komolyan mondom, az ilyen beteges emberek miatt mincs kapcsolatom, nekem senki ne szabályozza be, hogy a nap minden percében rá kelljen gondolnom, vele kelljen beszélnem..vegyél már vissza és hagyd élni azt a szegény embert, nem a tulajdonod.
2018. jún. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam meg pontosan működik, de ez nem azt jelenti, hogy erre kéne alapozni a kapcsolatot. A fb nem tehet róla, hogy ilyen betegek vagytok.
2018. jún. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!