Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs semmi ambíció a páromban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs semmi ambíció a páromban, nem tudja, mit akar az élettől. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
A barátom 26 éves, de nem tudja, mihez kezdjen magával. Nincs semmi, amit el szeretne érni az életben, kicsit még mindig az vonzza, hogy menjen inni a barátaival kb minden hétvégén. Engem ez nagyon bosszant, már csak azért is, mert én meg tele vagyok tervekkel, és néha mintha engem is vissza akarna fogni ezek megvalósításától. Jogi egyetemre járok, sokszor sérelmezi, hogy én csak tanulok, és nem keresek pénzt, ami megint csak nem egy korrekt dolog szerintem. Próbálok erről minél többet beszélni vele, hogy lássa, bármiben támogatom, csak végre kezdjen bele valamibe. De sehol semmi. Van munkahelye, de a keresetéből nem nagyon tud megélni. Bosszant az egész. A kényelem meg a szórakozás számára fontosabb, de hónap végén, amikor elfogy a fizetése, mindig siránkozik, hogy jaj, ez így nem maradhat, de amint pénz áll a házhoz, fel sem hozza a témát. Más téren egyébként nincs problémánk, ez az egy dolog van, amit nem tudunk helyre tenni.
2018. jún. 17. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
A párválasztást még gyakorold ha nem megfelelő így.
2018. jún. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Semmiképp se hagyd, hogy lehúzzon!


Mivel teljesen más az élet felfogásotok, így sajnos ez hosszútávon nem fog működni...

2018. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Ő tart el téged? Vagy hogy? Együtt is éltek?

Nézd nem vagyjnk egyformák. Számára ez így jó. Számodra nem. Van aki 26 évesen még szórakozni akar van aki meg gyereket vállalni.

Egyik is másik is telhesen oké én azt gondolom. Manapság úgyis későbbre tolódnak az ilyenek.

Beszélhetsz vele erről akár meg is próbálhatod megváltoztatni de ha ő nem akar változni akkor el kéne gondolkodni hogy van-e így értelme a kapcsolatnak.

2018. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Egy egyetemista mindig tele van tervekkel. Aztán ez később változik amikor jön a mokuskerek.
2018. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

"sérelmezi, hogy én csak tanulok, és nem keresek pénzt"

" keresetéből nem nagyon tud megélni"

Keress vastagabb ATM-et. Neki lesz pénze, ha nem kell rád költenie, hanem lesz olyan nője aki el tugja magát tartani. Esetleg talál olyat, aki nem köpi le azért mert támogatja.

2018. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó, attól, hogy nem keresek, a szüleim adnak pénzt, így költekezés terén teljesen egálban vagyunk a párommal. Úgyhogy nem jött be a hatalmas okosságod.
2018. jún. 17. 12:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A tervek hiányát (vagy azok elmondását) ne állítsd szembe a hétvégi ivászatokkal. A kettő dolog egymástól független.

Sokan vannak akik nagy tervek mellett, sőt akár már megvalósítva is ugyan úgy szórakoznak mint 20 évesen.

Ha a gyerekével vagy veled nem foglalkozna a hétvégi szórakozások miatt akkor érteném a dolgot.

Erős a gyanúm, hogy ha soha többet nem bulizgatna, akkor sem tudna beszámolni neked túl nagy tervekről. Szóval nem a bulik vannak a tervek helyett, hanem a nagy semmit tölti ki szórakozással.


Persze ez még nem változtat a tényen, hogy fogalma sincs mit csináljon a piáláson kívül. Ami tényleg nem a legjobb helytet.

2018. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%

Dobd ki ezt a herét, meddig akarsz terézanyásdit játszani?


Még azt se tartja tiszteletben, hogy te akarsz valamit kezdeni magaddal, csak leszól, úgyhogy itt nem csak a lustaságával van itt gond.


Egy jogi egyetemre járó, ambíciózus nő hogy tud összeszedni egy ilyen semmirekellőt, úgy őszintén? Engem nagyon érdekel.

2018. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!