Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogy esett amikor először megláttátok az exeteket kézenfogva más pasival?

Figyelt kérdés

Pár hónap után meglátod az exed kézenfogva.

Milyen érzés merül fel benned?

Szakítás nem volt, csak egyszerűen vége lett kb 10 hónapja a kapcsolatnak.



2018. jún. 17. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Szó nélkül elmentem mellettük.

Majd elmúlik a szar érzés!

2018. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Sz@r erzes tenyleg, de elmulik, foleg ha tudod, hogy vele is kibsztak :)) . Am igen, nallam az exem szegyelte magat, buszon tortent, egybol meg is fordult (ez mar csak utolag derult ki h szegyelte magat, miutan beszeltunk, lenyegtelen). Bennem meg felment az adrenalin, par orat porogtem s a csavot oszinten mevertem volna, nade ezek mind elmulnak, foleg ha rajossz, hogy az exed miket csinal
2018. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
#2es vagyok. De en egy honap mulva lattam oket, szoval neked lehet masok lesznek a reakcioid.
2018. jún. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Azt gondolnám, hogy azta, ez is felmelegedett.
2018. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Kb. ennyit.
2018. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

Szar érzés lenne. Két komolyabb kapcsolatom volt, egyik 4 éve ért véget, nem beszéltünk kb soha többé.

Ő dobott (bár egyszer megkeresett, most ez év január 2-án; de akkor is csak azt szövegelte, hogy mennyire szereti a pasiját).

Együtt volt egy gyerekkel, szét mentek, aztán vissza ment egy exéhez. Mellette írt nekem. De én másnapra tiltottam. Aztán arra akire írta, hogy szereti, őt is dobta kb 2-3 hét után. Másik palija lett.

A másik meg nem rég ért véget.


Mindkettőnél még a mai napig szarul tud esni, ha mással látnám. :/

2018. jún. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ki nem sz@rja le, ha csak ex....


Mi az hogy “szakítás nem volt, csak vége lett”? Ennek így se füle, se farka.

2018. jún. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Röhögtem ,és sajnáltam szegény srácot, hogy vele is hogy kibaxik majd az a mocskos ri banc :D
2018. jún. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sok szerencsét kívántam magamban a fószernak. (Időbe telt, mire rájöttem, hogy az exem egy nagy manipulátor. Ha megsértődött valakire, nem ő konfrontálódott, hanem engem b...ogatott és próbált manipulálni, hogy olvassak be az illetőnek stb. Szakítottunk, eltelt jópár hónap. Aztán mit ad isten, miután összejött az új pasival, az új lovagot sikerült rávennie, hogy szólogasson be helyette azoknak, akiket ő nem kedvel.)

Visszanézve csak azon csodálkoztam, hogy egy ilyen nővel hogy tudtam együtt lenni.

2018. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%
Én kb 1 hét után láttam, hogy más pasival megy kézenfogva. Vigyorogva elmentek mellettem, de azért odaköszöntek. Meg akartam verni őket :D De inkább csak rágyújtottam még egy szál cigire. Nagyon szar érzés volt, főleg úgy, hogy nagyon szerettem a lányt, és még éreztem szerelmet iránta. Utána nagyon sok ideig ezen pörögtem. Rengeteg erős cigit elszívtam. Ez kb 2 éve volt. Mostanra már leraktam a cigit és inkább edzek meg vitamint szedek. Túl lehet élni, viszont akkor leírhatatlan érzés. Ne tudja meg senki...
2018. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!