Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért megvetendő a főnök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megvetendő a főnök munkás kapcsolat?

Figyelt kérdés

A főnök 35 a csaj 30 egyikuknek se nincs senkije , miért vetik meg sokan az ilyen kapcsolatot.

Semmi nincs köztünk, de ha alakulna miért lenne megvetendő. Sokan annak tartjak, miért?



#munkahely #munkahelyi kapcsolatok #Főnök-munkás kapcsolat
2018. jún. 17. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem mwgvetendo, ha nem erdekbol van. Es altalaban erdekbol van. A fonok kihasznalja a tekintelyet, a masik fel meg elonyokhoz akar jutni.
2018. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nincs milyen előnyhőz jutni, és a főnök nem olyan tipus. Csak szimpátia
2018. jún. 17. 16:13
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Lehet azért, mert a főnök melletted más 5 lánnyal is eljátssza ugyanezt.

Mert ebben a kontextusban ez már kb prostitúció, csak picit más formában.

2018. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem olyan tipus. Tiszteli a munkásokat, látom massal is hogy viselkedik, nagyon erkolcsos es tisztelettudó.
2018. jún. 17. 16:28
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Amig azon agonizalsz ki mit gondol rolad folyton ketsegek kozott boldogtalanul es rossz hangulatban fogsz elni... szard mar le hogy marika nenk meg miss gizi mit gondol... netan az o eletuk csodas?


Megsugom, aki BOLDOG, az pont hogy nem gondol masokrol rosszat. Ha viszont igen, boritekolhato hogy az illetonek baja van - a sajat eletevel, ezert basztat masokat, vagy azt hiszi segit magan ha masokat gazabbnak gondol sajat maganal...


Innen nezve meg mindig erdekel mas velemenye?

2018. jún. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Itt a gyakorikon sok negativ valaszt olvastam ilyen szituacioval kapcsolatban es az ismerœsok kozott is sokszor hallom hogy mennyire etikátlan.

Anno az eloző főnökom pl.azt mondta nekem h csak azert nem jonne ossze velem mert dolgozója vagyok de ha elmegyek lehet köztünk vmi.

Persze elmentem ö egyből kezdett volna de nem volt kivel..

Tehat mindenhol ezt latom, mindenkitől azt hallom mennyire lebecsülendő.

Ezért érdekel hogy miért gondoljak ezt sokan

2018. jún. 17. 17:49
 7/14 anonim ***** válasza:

"Anno az eloző főnökom pl.azt mondta nekem h csak azert nem jonne ossze velem mert dolgozója vagyok de ha elmegyek lehet köztünk vmi.


Persze elmentem ö egyből kezdett volna de nem volt kivel.."


Ne haragudj, de ezt nem értem. Elmentél arról a munkahelyről, utána miért nem kezdett kapcsolatot veled? Vagy te nem akartad? Akkor miért mentél el? Miért nem mondtad ott meg neki, hogy te semmiképpen sem akarsz kapcsolatot vele?

2018. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az egy masik munkahely. Nem erről van szó.

Hogy miert nem akartam vele folytatni:mert nem tisztelt szerintem.

Előttem flörtölt mindenkivel, es csajozott ezerel. Ez rosszul esett. Szerintem ez tiszteletlenseg.

2018. jún. 17. 18:16
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem tudsz rólam semmit csak lebutázol. Nézz magadba légyszives, nincs szükségem ilyen értelem nélküli kommentre, és negatív emberekre mint te aki csak lehúzod a másikat. Kímélj a kommenteidtől.
2018. jún. 17. 20:14
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Szóval az előző munkahelyen is rádmozdult volna főnök, eljöttél. És láss csodát, az új munkahelyen ismét a főnökkel alakulgat valami. Pedig ez a főnök elvileg nem is olyan... Fránya véletlen, hogy te mindig az aktuális főnökkel kavarodsz össze...
2018. jún. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!