Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Megbántottam

Figyelt kérdés
22/F vagyok, másfél hónapja szakítottam egy lánnyal, akivel sokáig együtt voltam. Nemrég megismertem egy lányt, akivel elkezdtek alakulni a dolgok. A mai nap egy társaságba keveredtünk az exem ismerőseivel, az új lánynak odasúgtam, hogy most ne csókolózzunk. Ezek után nem állt velem szóba. Mit kéne tennem, hogy megenyhüljön?
2018. jún. 17. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Előbb tul kéne lenni az exeken nem ugrálni egybol más mellé.
2018. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Elhagynálak. Ennyi.
2018. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Majd ha túl leszel az exeden akkor ismerkedj. A lány helyébe én se állnék szóba veled.
2018. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Jól tette. A helyedben elfogadnám,hogy így alakult.
2018. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a felháborodása, mert gondolj bele fordított esetben benned milyen kérdéseket vetne fel ez a jelenet? Azt, hogy nem vállal fel, hogy még jelent neki valamit az ex, sőt lehet még újrakezdené vele stb. és valószínűleg igaza van, mert ha nem így lenne, ez nem történik meg. Hogy mit csinálj, nem tudhatom, talán tisztázd magadban a kapcsolataidat, és teljes emberként legyél benne az újban.
2018. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolhatja is a párod hogy azért viselkedtêl igy mert még szereted az exedet és nem akarod megbàntani.Ha nem vagy tul rajta akkor ne szendvetesd ezt a lànyt .
2018. jún. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!