Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan egy kapcsolatban hogy megengedem vagy sem?

Figyelt kérdés
Pl ha el akarok menni egy fesztiválra ahova párom nem tud eljönni munka miatt, de vissza nem térő alkalom lenne olyan elő adót látni aki először van itt az országban. Nem akar "elengedni". Egy barátommal mennék. Őt is hívtam. De nem engedik el. Betegesen fél, hogy nőzni fogok. 5 hónapos kapcsolat.

2018. jún. 17. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát... ha egy 5 hónapos kapcsolatban ennyire hisztizik, akkor nem tudom mi lesz később.
2018. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

5 hónapos kapcsolatban "nem enged el". Hát, öregem, neked már fonják a nagy-nagy papucsot, a te döntésed, hogy belebújsz-e vagy elmenekülsz!

Én azonnal menekülnék a nőtől!

2018. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Hányinger kerülget az ilyen párkapcsolaton belüli elenged - nem enged szituktól. Olyan mintha az egyik a másik felett állna, hogy majd ő eldönti mit lehet. Engem már az is zavar, ha tőlem próbálnak elkéredzkedni. Semmi szükség erre, jelentse be, hogy tudjam és ennyi. Tavaly én is elmentem fesztiválozni a pasim nélkül, neki se tetszett, engem meg nem érdekelt. Megmondtam előre, hogy felőlem oda megy ahova akar, akkor is ha én nem tudok/akarok menni, vagy azt is megmondhatja, hogy "pasid" program (=semmi keresnivalója ott), no problem. Sugárzott a boldogságtól, kb. egészen 5 másodpercig, amíg hozzátettem, hogy természetesen ez kölcsönös, én sem fogok engedélyt kérni. És akkor varázsütésre megfagyott a mosoly. Szóval, úgy tűnik, hogy egymás egyenrangú partnerként való kezelése még mindig nem menő.
2018. jún. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kiba' autocorrect

*pasis

**keresnivalóm

2018. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó nagy csicska vagy😂😂 ezt nőként írom bocsi
2018. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

A tiltás nálunk nem létezik. Ha valami nem tetszik, leülünk, átveszéljük.


De én pl megengedem a páromnak, hogy elmosogasson, porszívózzon stb 😃😃 szoktam mondani neki, hogy megengedem, ne aggódj 😃

2018. jún. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban nem megengedem/sem, hanem elfogadom/sem van.
2018. jún. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálink 3+ év alatt még nem került elő ez a szó.... nem is való egy párkapcsolatba.

De, amit leírtál az még ezen belül is durva túlzás.

Meg, hát mit izmozik, akit a szülei nem engednek valahova?

2018. jún. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!