Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dohányzó pasival együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzó pasival együtt maradni vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal lassan 3 éve vagyunk együtt, minden tökéletes lenne, ha ő nem dohányozna. Amikor összejöttünk csak bulikban dohányzott, ilyenkor én is szoktam, ez nem is zavar. A gond csak az, hogy ő az utóbbi 1 évben már szinte sehol nem bírja ki dohányzás nélkül.

Hétközben együtt lakunk az albérletünkben, ilyenkor nagy nehezen kibírja, vagy e-cigizik vagy inkább megiszik egy sört, hogy legyen indoka cigizni előttem is.. De aztán haza megy vidékre és egész hétvégén szívja. Engem ez is zavar, mert olyan, mintha a hátam mögött csinálná és elárulna. Próbálkozott már a leszokással, de 3-4 napnál tovább sosem jutott tovább.

Alapból azért sem szeretem ezt a dolgot, mert apukám állandóan cigizett kiskoromban, még bent a lakásban is, undorodok a szagától, plusz tudom, hogy mennyire káros, dohányzó emberrel én nem szeretnék családot alapítani.


Az a legnagyobb bajom, hogy ezen az egy dolgon kívül, tényleg soha semmin nem veszekszünk, teljesen tökéletes ember számomra és nagyon szeretem, de ezt valahogy mégsem bírom elviselni. Most már kicsit betelt a pohár és döntést szeretnék hozni, de nagyon tanácstalan vagyok..


Tudnátok bármi tanácsot adni? Esetleg, hogy hogyan tudnám elfogadni, vagy bármi kompromisszumot, ami megmenthetné a kapcsolatot?


21L, 22F


2018. jún. 18. 01:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Mi lenne ha ezt vele beszélnéd meg? Lehet ha elmondanád neki, hogy ez és ez a helyzet kicsit magához kapna, hogy megéri-e a cigiért kockáztatni a jól működő kapcsolatát?
2018. jún. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Rég rossz ha a cigi miatt ér véget az amugy "tökéletes" kapcsolat.. Ezt vagy megbeszélitek és ő áldozatot h vagy annyira nem fontos neki.
2018. jún. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Oké, csak nekem abszurd egy kicsit, hogy valaki emiatt fontolgasson szakítást...?
2018. jún. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
keress mas kifogast a szakitasra. egy igy eleg gyenge.
2018. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
vagyis ne kifogast keress, hanem okot a szakitasra.
2018. jún. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha annyira undorodnál tőle akkor buliban sem cigiznél. Kicsit álszent vagy.
2018. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én párom is dohányzott, nem bírtam elviselni, hogy olyan volt mintha egy hamutartót csókolgattam volna. Ennek a következménye volt, hogy kevesebb lett a szex, elhidegültünk stb igy 3 év után szakítottam.
2018. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 peca1000 ***** válasza:

Ha a buliban nem zavar, hogy te elszívsz egy cigit, akkor miért zavar téged, hogy dohányzik?


Én soha nem cigiztem, utálom a szagát is, ezért netes társkeresőn is ilyen lányokat kerestem.


Egyik párom sem volt dohányos.

2018. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ez irányítás mánia, azt hiszem ő megköti a kompromisszumot. Te pedig csak és kizárólag a saját igényeid maximális teljesülését tartod elégnek. Lejjebb adta e-cigit szív, de te még ha nincs veled is irányítani akarod. "Elárul"

Na ez meg egy vicc.

2018. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok az egyedüli ember, aki buliban dohányzik csak, anélkül undorodom a szagától.

AZ e-cigivel semmi problémám nem lenne, még örültem is neki, de 1 hetet használta, azóta ott áll a sarokban.

2018. jún. 18. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!