Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg az a jó nő aki mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az a jó nő aki mindig pozitív, nincs vagy nem mutatja ha baja van, nincs vagy nem mondja a saját véleményét, mindig kedves és türelmes?

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 02:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Valakinek biztos. Igazából ezeket az elvárásokat többször támasztják a férfiakkal szemben.
2018. jún. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon nem.
2018. jún. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Az guminő max,de aki ilyet akar ne husvér érző nővel kezdjen,az vegyen felfujhatot amit használhat,és nem beszél..
2018. jún. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Fejemhez vágta 3 hónap után hogy néha elgondolkozik hogy nem is az vagyok akit eddig megismert.

Hogy az elején kedvesebb, türelmesebb voltam. Nem tudom mit gondoljak.


Tény hogy mostanában vannak mélypontjaim (/eléggé sok gond és nehézség van most az életemben/ + 2 hónapja nem láthattam őt és hiányzik, egyedül vagyok ) amikor nehéz mutatni hogy minden rendben és megmondom hogy most nincs kedvem ehhez vagy ahhoz amit akarna.


De ez akkora bűn, hogy csalódottságot kell éreznie?


Igyekszem nem éreztetni ha bajom van, de néha nem megy, ezt nem lehet megérteni? Vagy tényleg én vagyok a hibás?

2018. jún. 18. 02:49
 5/17 anonim ***** válasza:
12%

"Hogy az elején kedvesebb, türelmesebb voltam. Nem tudom mit gondoljak."

Ez elég sok kapcsolatban jelen van. A rózsaszín köd elmúlik, ennyi az egész. Most fog kiderülni, hogy a hétköznapokban mennyire passzoltok.


"Igyekszem nem éreztetni ha bajom van, de néha nem megy, ezt nem lehet megérteni? Vagy tényleg én vagyok a hibás?"

Senki sem hibás. Nem passzoltok. Ennyi.

2018. jún. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Ja h csak addig vagy jo mig használ egy kicsit,amugy meg le vagy tojva h mit érzel,inkább te lehetnél csalodott. Exem anno kiment külföldre havi egyszer jött haza,egyszer mikor hazajött épp rossz passzban voltam de megse kérdezte mi a baj,csak közölte h ne rinyáljak,mert neki jár a szex,nem azért jött h hallgassa a nyávogást meg lelket ápoljon,hát kösz,ott lett ex a kőbunkó pasi..
2018. jún. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Anno elmondta, hogy olyannal akar együtt lenni aki mindent elfogad benne, és mindenben mellette lesz. Akinek ő fontpsabb mint saját maga.

Én szeretnék az lenni, de néha nem tudom elfojtani az érzést, hogy szeretetre, megértésre, kedvességre vágyom.


Hogyan nyomgatnám ezt el, és teljesen érte lenni?

2018. jún. 18. 03:25
 8/17 A kérdező kommentje:

* fontosabb

* nyomhatnám


Elírások-bocsánat

2018. jún. 18. 03:30
 9/17 anonim ***** válasza:
2%

Fordítsuk meg a kérdést akkor: tényleg az a rossz nő, aki mindig negatív, folyton panaszkodik, mindenről van véleménye, mindig arrogáns, és türelmetlen?

Igen.


Vannak a népszerű, és népszerűtlen embereknek bizonyos jellegzetességei, melyekért szerethetők, és gyűlölhetők.

2018. jún. 18. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%
aha szóval te fogadd el őt ahogy van de ő nem tud elfogadni téged olyannak amilyen vagy? ez így nem ferr
2018. jún. 18. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!