Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nagyon introvertált és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon introvertált és egy rendkívül extrovertált ember kapcsolata hogy hozható közös nevezôre?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 24 éves és nagyon befeléforduló vagyok már gyerekkorom óta. A párom (25) akivel 7 éve vagyunk együtt viszont nagyon kifelé forduló, mindenki barátja, szereti a társaságot, én inkább egyedül szeretek lenni vagy kettesben vele. A baj alapvetôen nem is ebbôl fakad, hanem abból, hogy a problémáim rendszerint magamban tartom és nem tudom megosztani vele, nem is tudom hogyan kéne és mindig egyedül keresek megoldást, valahogy úgy érzem nem értené meg, meg megvan neki is a maga baja nem akarom az enyéimmel is terhelni. Nehéz ez így, hogy tudnék változni?
2018. jún. 18. 11:13
 1/7 iamaveryniceguy ***** válasza:
57%
7 év után sehogy.
2018. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Igen.

Az, hogy két ember egymáshoz, pontosabban a különbségekhez hogy viszonyul, ez pusztán érzelmi intelligencia és empátia kérdése. Ha mindketten elfogadjátok, hogy a másik "másmilyen", nem erőltetik egymásra a viselkedésmódjukat, akkor minden gond nélkül lehet belőle egy remek kapcsolat.

Bár ez az "úgysem értené meg" dolog inkább önfejűség és makacsság, mintsem introvertáltság kérdése, illetve pont befigyel az, hogy te nem fogadod el azt, hogy ő nem olyan, mint te. Nevezetesen azzal, hogy eleve feltételezed, hogy a te dolgaid csak terhet jelentenek neki.

2018. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Legyen a két tört, amit közös nevezőre akarsz hozni a/b és c/d. Először foglalkozzunk az első törttel, szorozzuk meg 1-el! a/b*1=a/b*d/d, hiszen d/d=1. Tehát a/b=(a*d)/(b*d). Hasonló módon kapharjuk, hogy c/d=(c*b)/(d*b). Közös nevezőre hozva a két tört már könnyedén összeadható: a/b+c/d=(a*d+c*b)/(d*b).
2018. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Konkrétan most mi a problémád?
2018. jún. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Hét év után sem érzed úgy hogy a te gondod az övé is és az ő gondja a tied?

Ez nagy baj, akkor a kapcsolat nem fejlődött sehova. Ezeket már pár hónapos kapcsolatban meg szokták beszélni.


Mondd el minden gondodat, problémádat, aggódásodat. Ha szeret megérti és segít, ha nem akkor a kapcsolatnak annyi.


Nagyon eltérő személyiségtípusok ritkán vannak együtt hosszú távon.

2018. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért feltételezed 7 év után, hogy nem értené meg a problémádat vagy tehernek venné??
2018. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy változtass? Tudatosan kezd bevonni őt azokba a dolgokba, amiből eddig kizártad, próbálj meg nyíltabban, őszintén beszélni a problémáidról... Amúgy furcsállom hogy ez hét év alatt nem történt meg.
2018. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!