Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Van egy párom már több mint 1 éve. Nekem az előző párkapcsolatom eléggél lerombolta a férfiakkal szembeni bizalmamat. És a mostani párom a kapcsolatunk elején részegen tapizott egy csajt. Szemebe hazudott erről, de mint kiderült mindent megtudok. Azóta is nagyon nehezen tudok benne megbízni, mert mindig is közvetlen volt a lányhaverjainkkal, meg így kb minden lánnyal. Nehéz megbízni benne. Ti mit tanácsoltok? Maradjak vele, ez semmiség, vagy jobb lenne ha vége lenne, beszéltem már vele ezzel kapcsolatban!

2018. jún. 18. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék többé benne bízni.
2018. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jol bevalasztottad ugyanazt a ferfitipust mint az exed.
2018. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de szerinted mi tudjuk eldönteni hogy te mihez kezdj vele? Ha úgy érzed, hogy nincs bizalmad, akkor nem lesz hosszú távú a dolog, de azt megint csak te érzed, hogy mennyire vagy bizalmatlan és van e okod rá...
2018. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fúúú ez nehéz... a bizalom oda, ráadásul okkal.


Te döntsd el, tudsz-e ezzel a dologgal együttélni, vagy túl tudsz lépni a sérelmen.


ha nem, akkor viszont nincs értelme a kapcsolatnak, te is tudod.


29n

2018. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyébként sem vagy lelkileg rendben akkor miért kell olyan férfival lenned újra aki ezt a helyzetet csak súlyosbítja???


Most nem azért de sem józanon sem részegen nem tapiznám az ismerős nőket. Miért? Mert parasztság és sértő! Rád nézve is és a másik nőre nézve is.

De neked kell dönteni, a te életed.

2018. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatban semmiképp sem maradnék vele.

Jobb híján oké, ideig-óráig..

2018. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy tudom hogy ez nagyon rossz amit tett, de annyira szeretem!:( Soha nem érzetem még ilyet korábban.
2018. jún. 18. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!