Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem "gáz", hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem "gáz", hogy manapság minden párkapcsolati problémára azt írják megoldásként, hogy "Dobd ki! ", mintha valami tárgy lenne a másik?

Figyelt kérdés

2018. jún. 18. 13:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Én a magam nevében csak annyit mondhatok, hogy szoktam ilyet mondani, hogy szakítson az adott kérdező, de úgy gondolom, hogy nem meggondolatlanul, ok nélkül és állandóan szoktam ilyet tanácsolni.
2018. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%

Fogyasztói társadalom! Ha elromlik valami, dobd ki és vegyél újat. Kapcsolatokra is alkalmazzák ezt a fiatalok. Aztán pár évvel később belátják, hogy lehetett volna máshogy is.


Nem szoktam sosem (de legalábbis 1% alatt), hogy szakítson egy pár. Általában valami visszatérő megcsalás nyomán lehet róla szó, vagy ha az egyik szerelmes, a másik meg kihasználja de amúgy nem foglalkozik vele.


Én inkább a megbeszélés, megoldás mellett lennék, ha lehet.

2018. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Mert aki tojik a párjára bunkó vele lenéző és még meg is csalja meg egyebek arra a személyre én nem tudok érző emberként tekinteni.
2018. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Még szép hogy azt mondja, tanácsolja az ember mikor látja hogy egy bunkó az illető párja, aki még a minimális alap emberi illemet sem követi...
2018. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Ezt a kérdést időről-időre kiírja valaki. Igazából a többség csak azokra a kérdésekre írja a dobd ki szöveget, ahol már tényleg romokban van az egész és még a vak is látja, hogy nem passzolnak.

(Pl. bántalmazó kapcsolatok)

2018. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki szinte a szépre, jóra vágyik, a tökéletesre, ahogy az első írja, ahogy a boltban is a legszebbet, legjobbat akarják, úgy a kapcsolatban is olyan kell, aki szép, jó, külsőre tetszik. De amíg a szex elsődleges, addig a belső harmadlagos, ha nem a szex a minden, akkor van az, hogy "dobd ki és cseréld le másikra".
2018. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Mert sokszor megoldás. Nem is kell nagy dolognak lennie, de meg tudja ölni a lelket. El lehet nyomni, lehet "javítgatni", eljátszani a boldogságot, egy életet kompromisszumokkal leélni, és a kölykök felnevelése után rájönni, hogy nem együtt kellett volna leélni az életünket.


Nem szoktunk használni olyan dolgokat, amiket módosítani kell, hogy használhassuk. Vegyek egy számmal nagyobb cipőt és tömjem ki az elejét, vagy vegyek akkorát, amekkora a lábam?

2018. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy én a való életben is ezt csinálom. Ha valakivel felmerül egy komoly probléma, akkor szakítok. Elpazaroltam már az életemből rengeteg időt arra, hogy egyoldalúan javítgassak kapcsolatokat. Felesleges volt. Fiatal vagyok, találok mást, szóval miért szenvedjek valaki mellett, akivel nem vagyok boldog és nem működnek a dolgok?
2018. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek jobb megváltoztatni egy embert, mint hozzánk illőt keresni?


Nem mehetsz a haverokkal, ne nézz focit, ne edd azt, mert undorító, ne nézd azt, mert én nem szeretem, ne érdekeljen ez, mert engem sem érdekel. De legalább nem dobtalak ki, örülj. Totál mást akarok, mint aki vagy, de legalább nem vagy kidobva.

2018. jún. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Én magam részéről egyszer probáltam orvosolni mindent,ha utána se ment lapát,egy pasinak se könyörögtem figyelemért szexért,morzsáért nem csuszok térden,és nem vagyok társfüggő..

36N

2018. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!