Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult helyzet bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzet bonyolult élettel bonyolult kérdés bonyolult választ keresve. Nem tudok dönteni két fickó között?

Figyelt kérdés

8 éve vagyok együtt a jelenlegi párommal. Akivel már az elején és mostanság is megbeszéltük soha nem lehet köztünk komoly kapcsolat. Igen jól olvasod 8 év. Elfogadtam bele mentem annyira megszerettem. Vele februárban lefoglaltunk és már ki is fizettünk egy törökországi nyaralást. Csak hogy közben..

Áprilisban volt egy időszak amikor nagyon össze balheztunk azon hogy nem akar tőlem komolyat, én pedig gyerekre vágyom már normális kapcsolatra, olyannal akivel leelhetem az életem. Csak vele akartam valahol ezt hisz 8 éve nyuzzuk egymást de továbbra is kiáll az mellett hogy nem lesz velem olyan kapcsolatban. Külön mentünk.

Aztán áprilisban kozelebb kerültem egy másik fickohoz ő legyen N. Komoly gondolkodású felnőtt tervezhető partner. Ő is arra vágyik amire én. Idő közben kicsit össze gabalyodtunk. Nem feküdtem le vele. Ezt tisztázzuk. Teljesen elveszi az eszem.

Nagyon vágyom rá és arra az életre amit nyujtana nekem.

Na de.. időközben kibékültem V-vel. Nem tudtam eldobni 8 évet úgy hogy nyaralni megyünk. Egy csodás helyre megyünk és vele akartam és akarom is tölteni az időt. Viszont N-t nem akarom megvarattatni. De elengedni is félek. Félek életem legnagyobb dobását hagyom ki. Nem vagyok már kislány aki még keresgél a világban a biológiai órám lejár lassan. De nem tehet meg vele azt hogy varratatom.

V- se tehetem meg hogy vele nyaralok másra vágyom. Egyiket se akarom hülyének nézni. Az én erzeseimmel van a baj. A szívem mindkettőt akarja mindkettőt félek elengedni. Vagyis N volna a legideálisabb választás. De V-vel megyek nyaralni. Ha nem lenne a nyaralás nem lenne min gondolkodnom. Fáj legbelül hogy V-t is és N-t is hülyének nézem gyakorlatilag. Ha össze kapunk V-vel akkor azon vagyok kibéküljünk mert 8 év 8 év, a nyaralás.. ha össze kapok N -nel akkor meg beleremegek hogy elveszítem.

Atya világ segítség!


2018. jún. 18. 20:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
Hány éves vagy?
2018. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nyugodj meg, nagyon túlreagálod! Ne egy nyaralás legyen már a kulcs :D Egyértelmű, hogy N! Ne hezitálj,cselekedj!
2018. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok . Elnézést kimaradt
2018. jún. 18. 20:24
 4/25 A kérdező kommentje:
Kedves Annashay ( remélem jól irtam) a nyaralásom 2 hét múlva lesz. Most dobjam ki V-t? Az a nyaralás életem legszomorúbb nyaralása lenne. A szivem szakadna meg érte hogy mit teszek vele. ;(
2018. jún. 18. 20:26
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Meg hany evet akarsz elcseszni a semmire? Az egesz fiatalsagodat elcseszted a semmire mar amugy is. Meg 5 ev emellett a faszi mellett, es majd esetleg 40 evesen amikor mar senki nem akar veled csaladot tervezni eszbe kapsz? Ugy irsz errol a faszirol mintha barmi valodi lett volba koztetek, holott max. valami ideakepet vetitettel ki ra, ami iden epp jol mutatna majd a török rivieran... ja, csak a valosag koszonyoviszonyban sincs ezzel. Neked nem kell jelenleg kapcsolat. Alkalmatlan vagy ra. Elobb egy kimerito beszelgetessorozat pszichologussal, ahol feltarhatod az okokat magad elott hogy minek tetted tonkre a felnott eleted nagy reszet idaig.
2018. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Ez is meglátás. Úgy érzem a 8 év vele nem egy kivetett játék volt. Hűség bizalom szex minden ami egy komoly kapcsolathoz kell megvan. Csak épp félvér vagyok, és neki ezt otthon sose fogadnák el. Így mentem bele vele azelőtt. Számtalanszor megpróbáltuk külön nem ment. Rengetegen rosszat és jót átéltem vele. Plusz egy baleset amikor az életem mentette meg. Kihuzott egy roncsból és mind végig egymás mellett álltunk. Nem egy slusz passz kapcsolat van vele. Erős lenne és erősebbé akartam tenni de nem lehet. Én pedig lépnék már. Ha időközben megfordult volna benne a világ és vállalja a kapcsolatot velem nem lenne N se.
2018. jún. 18. 20:34
 7/25 radioheadyendremény ***** válasza:
86%
Mondjuk mi lenne, ha ultimátumot adnál V-nek: vagy felvállalja veled a komoly kapcsolatot, vagy vége? Megmondod neki, hogy szereted őt, de te normális kapcsolatban és gyerekben gondolkodsz, és ha ő nem akarja ezt, akkor kénytelen leszel mást keresni, mert nem ugyanazok a céljaitok.
2018. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Megvolt az ultimátum. Azt mondtam mikor haza jövünk és leszallunk a repülőről és ő haza megy nem pedig velem hozzám mi lezárjuk. Azt mondta várhatom ezt a csodát. Most vagy bunkó volt velem az ultimátum miatt vagy komolyan is gondolta. ? ! Legbelül tudom hogy az első opció miatt mondta. Mert választás elé állítottam
2018. jún. 18. 20:49
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Megint az ideaid, amiket kivetitesz ra, hogy ne lathatsd meg mrg te sem hogy miben elsz valojaban... holott a pasi annyira alapveto dolgot nem tesz meg erted, hogy felvallaljon. Es nem, nem a levegobe beszelek. Egy mas vallasu, mas kulturaju, tolem homlokegyenest kulonbozo ferfivel elek egyutt, kotom ossze az eletemet, akiknel a kulfoldiek ha feher, ha felver egyaltalan nincsenek elfogadva, hazassag meg elkepzelhetetlen. Es o megis felvallalt, mert velem akar lenni. Ez ennyi, nem kell bele nem letezo dolgokat belelatni, hogy jobban erezd magadat.
2018. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Mit képzeljek ebbe bele mikor első perctől nem hagyta hogy kepzelodjek. Őszinte volt hozzám homlolegyenest megmondta nem vállal fel. Én voltam a marha hogy hagytam eddig elfajulni 8 évet. Ő abban hibás hogy még mindig nem érek neki annyit hogy felvalljon. Ezért lett N. N aki vállalna ha engednem és nem lennék kapcsolatban.. V-rol már a lelkem is lemondott csak b@tt hosszú időt éltünk meg együtt.

2018. jún. 18. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!