Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar nősülni? Velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veros kérdése:

Miért nem akar nősülni? Velem lehet a baj?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok a pasim 44, nem akar feleségül venni és egyértelműen megmondta hogy nem! Ugyan én sosem mondtam neki de a haverjai vicceltek már ezzel és ő teljesen kiakadt hogy biztos nem fog nősülni! Mi lehet a baj? Mi lesz így velünk? Mit tegyek ha folyton ez forog a fejemben, hogy nincs jövőnk?
2018. jún. 18. 22:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%

Istenem...

A nőknek miért az az első gondolata mindig, hogy az ő hibájuk minden?

2018. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%

Miért kell az esküvőt ennyire tul lihegni. Egy papir,amit max lobogtathatsz ha a másik már menne,elváltként már semmi értelmét nem látom annak a papirnak,meg fehér tütünek,szinháznak drága cirkusznak... Boldog vagyok ezek nélkül is, az uj párommal,te is inkább a kapcsolatodat éld meg ne a hülyeségeken agyalj h mi a hibád,meg mi lesz igy, meg kell a hintos esküvő mint a mesékben..

36N

2018. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
44%

Mivel az esküvő és a házasság az abszolút garancia a közös boldog jövőre, így egyértelmű, hogy nincs jövőtök.


Én a helyedben hozzámennék máshoz, akivel ugyan annyira nem jó, de legalább ott a vezetékneve a nevemben.

2018. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem hétvégi kapcsolat akarok lenni, igenis nekem számít a papír meg a valakihez tartozás, örülj neki hogy neked működik anélkül is. Ha te is csak 2 napra látnád a 7-ből elgondolkodnál mennyire vagy fontos!
2018. jún. 18. 22:38
 5/27 peca1000 ***** válasza:
24%

Lehet, hogy már túl van egy váláson, vagy egész egyszerűen nem akar nősülni (megértem őt)


Élettársi kapcsolat is jó ám, ott is lehet gyerek.

2018. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Beszéltél már vele erről?

Tudod, annak oka van, ha egy 44 éves férfi nem nős.

A közös jövő nem minden esetben jelenti azt, hogy kötelező házasodni. De ha neked ez fontos, ő pedig elzárkózik ettől, akkor tényleg nincs értelme együtt folytatni. Ideje lenne beszélni erről, hogy ne raboljátok feleslegesen egymás idejét.

2018. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
55%

mert az együttélés érzelmi döntés teljesen oké.

a házasság viszont vagyon közösség is ami eléggé para.

főleg ha nagyon nem egyenlőek az anyagiak,vagy adott egy kedves szeretni való lány aki tökéletes partner,de anyagi szempontból egy nulla.

nem nyerni a házassággal szinte semmit férfi részről.

csak veszíteni lehet.

2018. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 peca1000 ***** válasza:
81%

Heti 2 napot látod?


Akkor meg minek akarod, hogy elvegyen, ha még együtt sem éltek?


Pár hónap múlva válni akarsz?

2018. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

Én se akarnék. Egy képmutató baromságnak érzem.


Esetleg egy polgárit, két tanú és max 10 fős (ebben már mindkettőnké benne van) vendégsereggel utána max ebéd tizenéves korom kedvenc kajáldájában (nem meki vagy burgerking). Kijön a gálám már a béna születésnapi "buliktól" is, képmutatás, hazugság amire épül.


És házassági szerződéssel, ami az övés az váláskor is az övé, ami az enyém az utána is az enyém. Leszarom, sokak szerint "kicsinyes" ez.

2018. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
20 éve járja az országot így keresi a pénzt,nem akar oda költözni hozzám, ezt már kérdeztem azt mondta nem.hagyhatja ott a munkáját. Gyereket nem akar mert nincs lakása, legalábbis azt mondja, nősülni nem akar mert semmi értelmét nem látja. Nem hisz a szerelemben én viszont igen. Amióta ez kibukott kezdek kiábrándulni belőle. Nem akarom hogy ilyen fiatalon csak a lyukat lássa bennem!
2018. jún. 18. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!