Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátnő visszahódítása?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnő visszahódítása? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kis segítséget,személyes tapasztalatokat szeretnék kérni,hogyan hódítsam vissza a volt barátnőmet?

Kérlek titeket,hogy a felmelegítve csak a töltött káposzta jó típusú hozzászólásokat ne írjatok!

Az én hibámból mentünk szét,volt egy elég negatív esemény az életemben,ami miatt elfordultam,és rendkívül ellenségessé váltam szinte minden emberrel a környezetemben.Ez sajnos kihatott a kapcsolatunkra,sokszor nagyon trágárul beszéltem a barátnőmmel is emiatt,és még egy másik probléma miatt is.Konkrétan az exe miatt.Ígértem neki,hogy megváltozom,de sajnos ő nem hisz nekem.

Nagy vonalakban ez a problémám.

Azóta már sikerült magamban lerendeznem a problémáimat,beszéltem az exével is,ami nekem nagy megkönnyebbülés volt.

Elolvastam szinte az összes könyvet a visszahódítás témával kapcsolatban,de legfőbb az,hogy tettem és folyamatosan teszek azért,hogy megváltozzam!

Viszont engem a személyes tapasztalatok érdekelnének!

Már 2 hete nem volt vele semmilyen kontaktom,holnap szeretném felhívni a barátnőmet,hogy egy kicsit barátiasan elbeszélgessünk,személyes találkozóra nem merem hívni,mert tudom,hogy nem menne bele!

Annyit sikerült ismerősök révén kipuhatolóznom,hogy most nagyon rosszul érzi magát,bizonytalan,hiányzik neki,hogy legyen vele valaki!

Köszönöm szépet a segítséget mindenkinek! :)


2018. jún. 18. 22:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Felmelegítve csak a húsleves jó!

De hogy ne csak piros pacsit kapják: amiket itt leírtál; mondj el neki mindent. Ne kertelj, fejben fogalmazd meg, hogy összeszedett legyél, és öntsd ki a lelked. Nagyon sok lánynak csak ez kell: az őszinte, korlátok nélküli kommunikáció. Ha nem menne veled személyes találkozóra, akkor mobilon. És kérj bocsánatot rengetegszer. (és ne úgy, mint aki ledöntötte a nagyi nászútra kapott vázáját, hogy "bocsánat" meg "elnézést", hanem normálisan" :)) ,de - és ezt neked kell tudnod, - a bocsánatkérés is akkor jó, ha tudod, hogy őszintén sajnálod. Sok sikert! 21F

2018. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
25%
# 1 húsleves?? káposzta...
2018. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!A bocsánatkérés már úgy gondolom ezerszer megvolt a részemről,ami rontja az esélyeimet az sajnos az,hogy sokszor átmentem könyörgésbe,ami nagy hiba volt a részemről,de szívem szerint térdre is borulnék előtte,de tudom,hogy azzal csak megaláznám magam,és még messzebbre taszítanám őt magamtól! Csupán barátilag,a kapcsolatunkat,a múltbéli problémákat nem emlegetve szeretnék vele beszélni!
2018. jún. 18. 23:11
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

rossz úton haladsz.

ezzel a hívogatással csak még inkább kiábrándítod.

mert hiába mond ő akármit erről a megváltozásodról ez full baromság.

és minél inkább megfelelsz az elképzeléseinek annál inkább undorodni fog tőled,mert ez teljes keretátadás a részedről,a dolognak ebben a szakaszában.

ha vissza akarod hódítani,azzá kell visszaváltoznod aki akkor voltál mint amikor megismerted.

egy erős független,nőknél sikeres,flörtölő,nők között válogató alapfelállást kell hoznod ilyen csatához.

és amikor már tudod,hogy megvan,akkor jöhetsz elő az őszinte fa-sz dumákkal,mert az ilyen meló kőkemény játszma,háború,aminek minden lépése kiszámított.

ilyesmiben nincsen nincsen helye nyavalygós őszinte vallomásoknak.

2018. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen-igen ebben egyet értek veled! Én nem szeretnék belemenni őszinte,nyavalygós dumákba,sőt ahogy írtam még a kapcsolatunkat sem szeretném témaként felhozni.Legfeljebb annyit,hogy szerintem is a szakítás volt a legjobb döntés,de úgy gondolom,hogy kár lenne eldobni a barátságunkat,és úgy gondolom,hogy tudunk rossz érzések nélkül beszélgetni!
2018. jún. 18. 23:21
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
#2 direkt írtam, ahogy írtam. :) Én már annyiféle változatban hallottam, hogy hihetetlen. Az utolsó válaszoló is okosakat írt, hogy a telefon mennyire számít zaklatásnak az adott szituációban, azt neked kell tudnod.
2018. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Na de elfelejtettem visszakérdezni!

Ha nem hívom fel,akkor mégis hogyan lépjek vele kapcsolatba? :D

Arra nem akarok várni,amíg ő fog felhívni!

2018. jún. 18. 23:23
 8/20 A kérdező kommentje:

Szerintem nem számít zaklatásnak,nagyon kedves,szeretni való lány.Annyira biztos nem utál,hogy ne venné fel.

Negatívumként annyit említenék,hogy a hétvégén összefutottunk az egyik pubban,és úgy átnézett rajtam,mintha ott sem lennék. Viszont szerintem ezt csak dacból csinálta,meg szerintem neki is kicsit rosszul esett,hogy én is ott vagyok!

2018. jún. 18. 23:29
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Sehogyan! Lépj tovább!
2018. jún. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Gondold ezt még át, lehet, hogy kapcsolatfüggő, és jó lenne, ha lenne valakije, de a szövegeid alapján nemigen leszel ez te.


"Én nem szeretnék belemenni őszinte,nyavalygós dumákba


nem számít zaklatásnak,nagyon kedves,szeretni való lány.


átnézett rajtam,mintha ott sem lennék"


Ha az őszinteség neked nyavalygás

ha a zaklatást azért nem tartod zaklatásnak, mert ő kedves, helyes lány

és ha azt, hogy átnéz rajtad, nem akarod megérteni - nem látok sok esélyt.

De hívd csak fel, mi mást tehetnél?

2018. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!