Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a pasiknak, ha beadják, hogy komolyan ismerkedni akarnak, mikor csak szexet akarnak?

Figyelt kérdés

Én àtlátok a szitán, illetve utóbbit akarom én is.

De akkor miért jó, ha beadják az ellenkezőjét. Nem fair másokkal.


2018. jún. 18. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Nem fair, de a legtöbb nő elvárja a hazugságot.

Az igazságra az emberek nem vágynak, :)

inkább kényelmes és hízelgő dolgokra.

2018. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egyre többen vannak, akik bevallják, hogy csak szexet akarnak.
2018. jún. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Mert megprobalnak a no fejevel gondoljodni...pedig semmi ertelme
2018. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Szerinted mi nők nem a szexet akarjuk, dehogynem csak van aki igényli a köritést,rizsát is. Én se kértem mindig rizsát,szerelmi kapcsolatok közt jöhet töltödés végett rizsa nélkül is,sok nő magának is hazudik egy lufit ideát..
2018. jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

mert tényleg ott van a lehetőség a valódi kapcsolatra.

aztán meglátok-megtapasztalok valami olyasmit a lányban,ami mindenképpen kizáró ok ilyesmire,viszont ha már munkát fektettem a dologba,akkor azért dugnék néhányat.

2018. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egész egyszerűen nem kell így kerekperec kimondani, csak utalni rá. Mondjuk ez a tipikus tinderes szöveg, “mindenre nyitott vagyok”, “találkozzunk aztán meglátjuk, mi alakul ki köztünk”. Szóval ez valójában nem hazugság, mert lehet tényleg nyitott vagy bármire, de nemis sérted az egoját azzal, hogy “csak szexet akarok”.


De az tényleg gerinctelen dolog, ha valaki szabályosan eljátssza a hősszerelmest, akár hosszabb ideig is. Az ilyen menjen melegebb éghajlatra a hazug valagával :)

2018. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Azért mert pontosan tudják, hogy sok nő abban a tudatban, hogy valaki komoly kapcsolatot akar tőle, jóval több mindent megad az ágyban is, mintha tudná az igazat. A pasi azt is megkapja így, amit nem érdemelt ki.
2018. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

Mert a nők 99%-a sértőnek érzi, ha egy férfi kiböki, hogy szex oké, többi nem.

És aki meg hasonlóan gondolná sem szereti ezt hallani így kimondva. A férfi sikerének esélye tehát hatalmas mértékben csökkenne.

2018. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Akkor miért kell beadni, hogy első randi, meg komoly kapcsolatot keres, illetve majd megtanítalak erre, meg arra...


Mikor úgysem lesz több randi és csak szex lesz. De falra mászok az ilyen kamu szövegektol.

Mondjuk azért vannak jelek...

De mit kell egymást hülyíteni? Vagy megbántani,aki érzékenyebb lelkű.

2018. jún. 18. 23:43
 10/14 anonim ***** válasza:
13%

Mert sok nőt így lehet a legkönnyebben megkapni. Csinálj egy tinder profilt, átlagos srác képeivel. Nyomd le a matchek felének, hogy csak szexet akarsz, a másiknak, hogy komolyan tervezel. Majd megfogod látni, hogy a komolynál fognak rábólintani többen arra, hogy akár első randin is mehet a szex.

A kamu szöveg meg mindkét nemtől megy, szóval egymásnak generálják a hazugságokat. Ha több nő közölné őszintén, hogy mik az elvárásai és mit akar, akkor kevesebb srác kamuzna. Ha kevesebb srác kamuzna, több nő bízna meg a férfiakban. Oda-vissza mindkét nemnél vannak hibák.

2018. jún. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!