Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek erről mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek erről mi a véleményetek - bújós kép az exxel még 1 év után is?

Figyelt kérdés
Nektek mi arról a véleményetek, ha... együtt vagytok valakivel már több mint 1 éve, és neki a Facebookján több olyan képe is fent van az exéről, amin össze vannak bújva, szájra puszit/csókot adnak egymásnak. Nem felejtette el levenni, napi szinten Facebookozik. De amúgy ragaszkodik nagyon hozzátok meg szeret. Zavarna titeket? Vagy normális? Mi a véleményetek?
2018. jún. 18. 23:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
igen zavarna és szólnék neki hogy vegye le.
2018. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Én nőként kiakadnék. Nem kicsit, de nagyon. Én se hagyok fent exekkel képeket, ő se tegyen így. A frász is kiverne, ha azt látnám a galériájában, hogy ott szeretgetik egymást valami másik nővel. E téren nagyon intoleráns vagyok.
2018. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Vajon miért nem törli ezeket a képeket?
2018. jún. 18. 23:14
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Párszor szólnék neki maximum, de igazából saját magától kellene elgondolnia, hogy levegye. Ha többszöri kérésre sem reagál, szakítanék vele. Az ex nem véletlenül ex, nincs helye a múltnak a jelenben, főleg nem ilyen formában.
2018. jún. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 WheneverYouWant ***** válasza:
94%
Vegye le...
2018. jún. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
54%
Okkal nem szedi le a képeket. Gondolkozz szerinted miért? Aki a múltba vissza kacsint az nincs toppon a jelenben.. én vagy le kiabálnám hogy mit képzel magáról, vagy fel töltenék én is egy exes képet már csak azért is hogy érezze át milyen jó érzés fordított szituban.
2018. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Igencsak zavarna, pedig nem vagyok egy facebook függő
2018. jún. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Én egyből töröltem mindent a volt férjről.. Lehet itt még vágy,parázs,v veled nem igazán jo a dolog,sajnálom,mert tudom fáj az igazság,nekem is Fájt. De normális kapcsolatban az exes képeket törlöm,és ez igenis zavaro és elvárás nélkül kéne tennie,de vmiért nem teszi..
2018. jún. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Ilyen formában zavarna akárkit.

31/f

2018. jún. 19. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%

A multja

Miert zavarna ?

Hal istennek nem a facen elem az eletem nem is nezegetem sem a sajatom se a partneremet.


A multja valakinek nem szunik meg csak mert uj partnere van. !!! Hozza tartozik. Benne el, az altal valt azza aki most.

Miert akarod torolni ? Amugy nem az szamit mi van ott hanem az amit erez feled.

2018. jún. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!