Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Lennétek egyedül, vagy maradnátok ebben a "semmiben"?


Tehát az a helyzet, hogy másfél éve vagyok egyedülálló. Elég sokat dolgozom, plusz a barátok is messzebb élnek, nem járok már el annyit, így nem is igazán ismerkedem. Terveim is vannak, és nem szeretnék az országban maradni. Így annyira nem is foglalkoztatott a párkapcsolat.

Összegabalyodtam valakivel, nem túl komoly a dolog, és nem is lesz az. Ugyanakkor világ életemben komoly kapcsolatot akartam, tehát ettől nem vagyok túl boldog. Viszont jól érzem vele magam ha együtt vagyunk, de kevés is.

Néha bánt a lelkiismeretem.

Ez miatt pedig őrlődöm időnként, hogy ez nem helyes így, és abba kéne hagyni. (Ő is szingli, tehát nincs megcsalás vagy ilyesmi. Egyszerűen csak nem akar komolyat.)

Nekem pedig néha jó kiszakadni a mókuskerékből. Csak utána meg jön ez a rossz érzés.


2018. jún. 19. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Mégis szerinted hova vezet ez a "kapcsolat"? Előbb-utóbb úgyis vége lesz, ha nem te szakítasz akkor ő és neked lesz rosszabb. Gondolom nem közömbös ő neked, egy idő után majd többet is szeretnél, ő meg majd akkor fog otthagyni. Ér ez neked annyit, hogy éveket pazarolj rá? Szerintem nem. Én szakítanék minél hamarabb.


Van egy ismerősöm ugyanilyen szituban és rossz nézni, hogy hogy rontja el ezzel az életét...

2018. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék tőle többet. Azt is tudom, hogy ő sem tőlem. Régóta ismerem már,tudom, hogy nem működne. Meg már közelebb vagyok a harminchoz, mint a húszhoz, tehát nem kergetek hiú ábrándokat.:)

Fájdalom/csalódás nem fog érni, ha vége lesz,mert tudom, hogy vége lesz. Szeretem egyébként, de nem szerelemmel.

Nekem inkább csak az a bajom, hogy mindig is komoly kapcsolatra voltam ráfókuszálva, és egy ilyen "semmiben " meg nem vagyok annyira boldog.

2018. jún. 19. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha benne maradsz ebben, elveszed a komoly kapcsolat lehetoseget
2018. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebből tuti kilépnék és ha úgyis elhagynám az országot, itt nem kezdenék bele semmibe.
2018. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen meghagynám talonban, cska hogy legyen kivel összebújni, ha szükség van rá. Egy ilyen kapcsolat nem akadályoz meg abban, hogy keresd közben az igazit. Szerintem
2018. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!