Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hívjam fel újra magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel újra magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt hűségben és szeretetben.

Viszont a mindennapi problémák, aggodalmak és a telefon, számítógépes játékok túlságosan eltávolítanak egymástól.

Mit tehetnék hogy egymásra figyeljünk jobban? Beszélgetni próbáltam erről de nem igazán segített.


2018. jún. 19. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig ehhez sajnos mindkét emberre szükség van.Felhívtad a figyelmét a problémára,megbeszéltétek,gondolom kompromisszumra is jutottatok...,na akkor meg is kell valósítani a megbeszélteket.
2018. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd Te a változást! Tedd le a telefont, menj oda hozzá talpig "harci díszben", és szólj, hogy Te tudsz jobb programot a telefonnyomkodásnál. Nekem mindig bejön.
2018. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A másik "trükköm", hogy mindkettőnknek töltök egy pohár bort, vagy főzök egy kávét, vagy valamit, amit együtt tudunk kortyolni/ falatozni, és kiülünk az erkélyre. Ha hideg van, akkor az étkezőbe ülünk. Feldobok egy témát, és így kialakul a beszélgetés. Nálunk nem működnek a nagy megbeszélések. (De szerintem igazán sehol, amíg csak elméleti síkon, általánosságban beszélnek egy problémáról). Nekünk csak a cselekvés működik. Sose várunk a másikra, hogy ő kezdje el a változást.
2018. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ordibálj a fülébe.
2018. jún. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De nem csak szexelni akarnék. Azt én is meg tudom oldani, bármikor kapható rá.

Inkább a lelki intimitás hiányzik jobban, ami azért nincs mert alig tudok vele beszélni.

Gép előtt eszik, iszik ugyanúgy.

2018. júl. 6. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!